Steam Oyunları Kendi Kendine Bilgisayardan Siliniyor

Daha fazla  
Herkese Merhabalar.
Bu sorun bende çok uzun zamandır var. Bilgisayarı iki kişi kullanıyoruz biri kardeşim biride ben ikimizinde ayrı ayrı steam hesabı var kardeşimin oyunları hiçbir zaman silinmiyor ama benim indirdiğim oyunlar birkaç saat içinde veya 1-2 gün sonra kendi kendine bilgisayardan siliniyor. İnternette hiçbir çözüm bulamadım bu soruna sormadığım kişide kalmadı çareyi burada aramak durumunda kaldım :) herhangi bir bilgisi olan varsa bu konu hakkında lütfen es geçmesin benim için çok önemli bıktım artık bu sorundan. Bilgisayarda belki virüs vardır diye kaç kere format attım antivirüs programlarının neredeyse hepsini teker teker denedim ama sonuç aynı oyunlar siliniyor. Kardeşimin oyunları ise hiçbir zaman silinmiyor. Benim oyunlarımı kardeşimin silmediğinden eminim. Steam hesabımın şifresini bile değiştirdim ama nafile :(

Oyunun dosyaları mı siliniyor yoksa kısayolu mu ?
Oyunun komple bütün dosyaları siliniyor maalesef.

Bende de bir keresinde oyun dosyalarının bir kısmı silinmişti, hiç biri yüklü görünmüyordu. Bu gün de "Kullanım Şartları" tekrar kabul ettiriyor.
Kardeşim keşke bende de bir kere silinse her yükleyişim de siliniyor.

Dostum benimde butun oyunlarim silinmiş. Lanet olsun ne oluyor bu bilgisayara. Steam hesapli olmayan oyunlarimda durup dururken siliniyor. Hatta programlarda silinmis.total war roma , pubg, vsvs.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı