Steam oyunları offline iken oynanabilir mi?

Kratocius

Kilopat
Daha fazla  
Ben Half-Life 2 gibi oyunları offline iken çok oynamıştım Steam ile almama rağmen. Şu anda güzel indirimler var ve ben Tropico 5 gibi bir oyun alacağım ya da Tropico 5 alacağım ama offline iken oynayabilir miyim bilmiyorum. Onun için burada konu açmak istedim, şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan oyuna göre değişir. Örneğin CS:GO'yu Online oynayabilirken Offline mod ile sadece botlarla oynayabiliyorsunuz.

İnternetten araştırma yaparak oynayıp oynanmadığını görebilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyundan oyuna göre değişir. Örneğin CS:GO'yu Online oynayabilirken Offline mod ile sadece botlarla oynayabiliyorsunuz.

The witcher 2 oyunu oynanabilir mi peki ?
Online oyun oynayamassın diğer oyunları oynayabilirsin.
The witcher 2 oyunu oynanabilir mi peki ?
Online oyun oynayamassın diğer oyunları oynayabilirsin.
Ya da Tropico 5 çünkü araştırdım ama çıkmadı internette Tropico online mı değil mi ona göre satın alıcağım.

Tropico 5 oynama şansım var mı ?

Tropico 5'in Steam sayfasında Tek Kişilik ve Çok Kişilik olduğu yazıyor. Tek kişilik oyunları sorunsuz bir şekilde çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz. Yani Tropico 5'i ve Witcher 2'yi çevrimdışı olarak oynayabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı