Steam oyunlarında düşük FPS oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

te0n

Centipat
Arkadaşlar merhaba, 3-4 hafta önce Steam'e bağlı olan oyunlarda düşük FPS yaşamaya başladım. Fazlalıkla oynadığım Left 4 Dead 2 oyununda 90-110 fp alırken bugünlerde 20-30 FPS alıyorum. Birçok yol denedim. Steam'i silip yeniden yükledim, Windows'a format attıktan sonra ekran kartı driverımı yüklemedim. Ama Steam'e bağlı olmayan oyunlarda her zaman ki aldığım FPS değerlerini alıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar merhaba, 3-4 hafta önce Steam'e bağlı olan oyunlarda düşük FPS yaşamaya başladım. Fazlalıkla oynadığım Left 4 Dead 2 oyununda 90-110 fp alırken bugünlerde 20-30 FPS alıyorum. Birçok yol denedim. Steam'i silip yeniden yükledim, Windows'a format attıktan sonra ekran kartı driverımı yüklemedim. Ama Steam'e bağlı olmayan oyunlarda her zaman ki aldığım FPS değerlerini alıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Oyun oynarken sıcaklık değerleriniz nelerdir? Fikrimce termal macun değişme zamanı gelmiş gibi gözüküyor durduk yere bir anda düşüş olduysa. Steam harici oyunlarda normal kısmını okumadım kusura bakmayın, o konu hakkında fikrim yok.

Şunu yazmaktan bıkmadınız mı? Bence konuyu açan kişinin bunu yapmıştır.
Tamam şimdi okudum ve haklısın yüklememeiş.
Windows'a format attıktan sonra ekran kartı driverımı yüklemedim demiş, o yüzden dedim.

Şu tiki kaldırıp FPS'nizi test edin.

Dosya Ekleri

• bruhcuklar bruhcuklar.png
    bruhcuklar bruhcuklar.png
    50,8 KB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:
Oyun oynarken sıcaklık değerleriniz nelerdir? Fikrimce termal macun değişme zamanı gelmiş gibi gözüküyor durduk yere bir anda düşüş olduysa. Steam harici oyunlarda normal kısmını okumadım kusura bakmayın, o konu hakkında fikrim yok.
Hocam sıcaklık değerlerini yaptım Sonuçları;

Left 4 Dead 2'de;

menü'de: 85-88-89-90

Oyunda: 89-90 alıyorum

ama bu arada benim laptop var + 2 yıldır termal macuna dokunulmadım normal mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı