Steam oyununu Microsoft Store'a taşıma

Rheymerman

Centipat
Steam'den indirmiş olduğum 80 GB'lik Battlefield oyununu Microsoft Store'dan Game Pass ile oynamak istiyorum. Bunun için tekrar mı indirmem gerekir? Oyun dosyalarını taşımanın bir yolu var mı? Sanırım Steam'den Epic Games'e taşıyabiliyoruz.

Steam'den indirmiş olduğum 80 GB'lik Battlefield oyununu Microsoft Store'dan Game Pass ile oynamak istiyorum. Bunun için tekrar mı indirmem gerekir? Oyun dosyalarını taşımanın bir yolu var mı? Sanırım Steam'den Epic Games'e taşıyabiliyoruz.

Zekana hayran kaldım dostum ama maalesef hulk gerçek değil.

Epic games için olsaydı kolaylıkla yapardın ama microsoft konsollardaki gibi bi dosyalama düzeni kullanıyor, oyun dosyalarına erişemiyorsun bile.

Sanırsam öyle bir şey yok
Hem Steam'den Epic Gamese'de oyun taşıyamazsınız ikisi farklı platform ve hali hazırda yarışan bir firma ?
Epic Games'ten steam'e taşımak mümkün. Epic Games'te sahip olduğum rdr2yi Epicden indirip, harddiske atıp, steamde oyunu olan bir arkadaşıma vermiştim. Halletmişti. İndirmeyle uğraşmadı

Epic Games'ten Steam'e taşımak mümkün. Epic Games'te sahip olduğum RDR2'yi Epic'den indirip, harddiske atıp, Steam'de oyunu olan bir arkadaşıma vermiştim. Halletmişti. İndirmeyle uğraşmadı.

Epic'ten Steam'e yapılıyor mu, vay be. Kendim uğraşırken yapamamıştım çünkü Steam farklı klasörlerde tutuyordu indirilenleri inmişleri falan.

Epic'ten Steam'e yapılıyor mu, vay be. Kendim uğraşırken yapamamıştım çünkü Steam farklı klasörlerde tutuyordu indirilenleri inmişleri falan.
Nasıl yaptı bilmiyorum, muhtemelen steamapps klasörüne yeni bir klasör oluşturarak vb. Dosya doğrulamasının ardından ufak bir patchle çalıştırdığını biliyorum

Zekana hayran kaldım dostum ama maalesef hulk gerçek değil.

Alay etmeye çalışmak için keşke kendini yormasaydın dostum. Forumdaki insanların bilmediği bir konu da fikir sahibi olabilmek için açtığıkları başlıklara gelip kendini küçük düşürmen gerçekten çok komik.

Diğer arkadaşlara yardımları için çok teşekkür ederim.

Geri
Yukarı