Steam paketteki oyuna sahipsem paketteki oyunun parası geri verilir mi?

Waxcy1

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Önceden Assetto Corsa almıştım şimdi DLC'lerini almak istiyorum hazır Assetto Corsa'nın paketi indirimdeyken alayım dedim oyunu önceden aldığım için paketi alınca oyunun parası kesilir mi? Sadece paketteki DLC'lerden mi para alınır? Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Önceden Assetto Corsa almıştım şimdi DLC'lerini almak istiyorum hazır Assetto Corsa'nın paketi indirimdeyken alayım dedim oyunu önceden aldığım için paketi alınca oyunun parası kesilir mi? Sadece paketteki DLC'lerden mi para alınır? Cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler iyi günler.
Satın aldığınız oyunu birdaha alamazısnız. DLC paketinin içinde asetto corsa kütüphanenizde bulunuyor demesi lazım.

Koleksiyona göre değişiyor, parasını iade etmediği zamanlarda satın alım sırasında sarı bir yazı şeklinde "bu oyunun bir kopyasını alamayacaksınız" diyor.

Mesela Darksiders üçlemesini aldığımda kütüphanemde oyunu vardı ve var olan oyun fiyatı koleksiyondan düşmüştü. Ama Batman üçlemesini aldığımda fiyatta bir değişiklik olmamıştı, gibi.

Hocam en basit örnek, Valve Complete Pack 487₺ ancak bende L4D2 olduğu için onun fiyatını düşüyor. 440.51₺ şuan bende. Aldığınız zaman da sepette gözükür zaten, fiyat düşmüşse çıkartıyor demektir.

Geri
Yukarı