Çözüldü İndirimli paketteki oyun arkadaşa hediye edilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

bursali

Hectopat
Yer
Bursa
Merhaba, Darkest Dungeon 2 oyununu almak istemiştim. Oyunun kendisi şu an halihazırda indirimde.
Tek başına alınca 255 lira ödememiz gerekiyor:

resim_2023-08-18_200101167.png

Bir de paketli versiyon var. Paketin içerisinde hem birinci oyun hem ikinci oyun var ve daha ucuza geliyor.

asdafafafaf.PNG

Sorun şu ki bende zaten birinci oyun var ve paketi aldığım zaman bedava gelen birinci oyun boşa gidecek. İlk oyunu paketi alarak arkadaşıma hediye etme imkanım var mı? İkinci oyunu kendim oynamak istiyorum.

Çözüm
Paketi alınca yanında ilk oyunu da veriyor. Bende ilk oyunu zaten var. Onu arkadaşıma hediye etmenin bir yolu var mı diye soruyorum. Yoksa boşa gidecek.

Hocam siz paketi alınca ilk oyunu almayacaksınız ilk oyun varsa eğer sizde. Paketin normal fiyatı 271 bir şey sizde 230 olarak görünüyor. İlk oyun yok yani onun içinde.
Paketi alınca yanında ilk oyunu da veriyor. Bende ilk oyunu zaten var. Onu arkadaşıma hediye etmenin bir yolu var mı diye soruyorum. Yoksa boşa gidecek.

Hocam siz paketi alınca ilk oyunu almayacaksınız ilk oyun varsa eğer sizde. Paketin normal fiyatı 271 bir şey sizde 230 olarak görünüyor. İlk oyun yok yani onun içinde.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı