Çözüldü Steam Papara İle Para Yüklerken "Bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
Papara kartımdan oyun almaya çalıştığımda veya cüzdana para ekleme yapmak istedigimde "Bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." uyarısını alıyorum. bilgilerimin dogru olduguna kesinlikle eminim ve kart kullanıma açık.

Çözüm
Sanal kart ile ödeme yapmaya çalışıyorsunuz, Black card ile deneyin. Ödeme yöntemini kart kartınıza göre Visa veya Mastercard yapın.
Papara kartımdan oyun almaya çalıştığımda veya cüzdana para ekleme yapmak istedigimde "bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." uyarısını alıyorum. Bilgilerimin dogru olduguna kesinlikle eminim ve kart kullanıma açık.

Hangi ödeme yöntemi ile deniyorsun?

Papara kartımdan oyun almaya çalıştığımda veya cüzdana para ekleme yapmak istedigimde "bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." uyarısını alıyorum. Bilgilerimin dogru olduguna kesinlikle eminim ve kart kullanıma açık.

Sadece Mastercard seçerseniz direkt ödeme yapabiliyorsunuz. Denediniz mi?

Sanal kart ile ödeme yapmaya çalışıyorsunuz, Black card ile deneyin. Ödeme yöntemini kart kartınıza göre Visa veya Mastercard yapın.

Çözüm
Papara kartımdan oyun almaya çalıştığımda veya cüzdana para ekleme yapmak istedigimde "Bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." uyarısını alıyorum. Bilgilerimin dogru olduguna kesinlikle eminim ve kart kullanıma açık.

BoaCompra ile òdemeyin. Normal Visa veya Mastercard ile òdemeyi deneyin.

Papara kartımdan oyun almaya çalıştığımda veya cüzdana para ekleme yapmak istedigimde "bu kart numarası seçtiğiniz ödeme yöntemi için geçersizdir." uyarısını alıyorum bilgilerimin dogru olduguna.

Sadece Mastercard seçerseniz direkt ödeme yapabiliyorsunuz. Denediniz mi?

Evet sanal kart ile yapmıştım Black kart Visa olunca pek dikkat etmedim ama Mastercard'ı seçince onayladı.

Geri
Yukarı