Steam para çekmesine rağmen satın alımlarda beklemede diyor

TMK09

Centipat
Daha fazla  
En son Steam satın alımı ile ilgili bir hata meydana geldi.
Sepetinizi 72 saatliğine (indirimlerle beraber) kaydettik yani tekrardan satın almayı deneyebilirsiniz. Satın alımlarda beklemede diyor. Hesabımdan para çekildi ne hediye gitti ne de para hesabıma geri geldi.
Steam desteğe yazdım, bir süre sonra tekrar yazdılar. Kart bilgilerimi adres kullanıcı adı vs. istediler. Yazdım bu sorunu yaşayan biri oldu mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 0 seviye yan çarımdan kendime oyun paketi aldım ve böyle mesaj geldi Papara'dan işleminiz, provizyon (muhasebeleşme) sürecinde beklemektedir. Karşı banka tarafından işlemin güvenirliğini ve limit bilgileri kontrol edilmektedir ve sonra Steam bu hatayı verdi. Hediye asıl hesabıma gelmedi ama param gitti. Müşteri hizmetleri Papara'yı aradım ve durumu anlattım bizimle alakalı değil dediler ve sonra Steam desteğe yazdım sonra doğrulama istediler kart bilgileri telefon bilgileri falan doğruladıktan sonra yaklaşık 1 gün sonra hediye hesabıma ulaştı ve sıkıntı kalmadı.

Ben 0 seviye yan çarımdan kendime oyun paketi aldım ve böyle mesaj geldi paparadan İşleminiz, provizyon (muhasebeleşme) sürecinde beklemektedir. Karşı banka tarafından işlemin güvenirliğini ve limit bilgileri kontrol edilmektedir ve sonra Steam bu hatayı verdi. Hediye asıl hesabıma gelmedi ama param gitti. Müşteri hizmetleri paparayı aradım ve durumu anlattım bizle alakalı değil dediler ve sonra Steam desteğe yazdım sonra doğrulama istediler kart bilgileri telefon bilgileri fln doğruladıktan sonra yaklaşık 1 gün sonra hediye hesabıma ulaştı ve sıkıntı kalmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı