Steam para iadesi gelmedi

İsmail Ördek

Hectopat
Daha fazla  
Dün Steam indiriminden aldığım Payday2'yi direkt iade ettim ve iade sebebini bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum seçeneğini seçtim ve oyun bu işlemden sonra kütüphanemde gözükmemeye başladı ama ne bir mail geldi ne de para. Ne yapmam lazım?

Dün Steam indiriminden aldığım Payday2'yi direkt iade ettim ve iade sebebini bu oyunu hesabımdan kalıcı olarak kaldırmak istiyorum seçeneğini seçtim ve oyun bu işlemden sonra kütüphanemde gözükmemeye başladı ama ne bir mail geldi ne de para. Ne yapmam lazım?
İade onaylandı diye mail bildirimi geliyor. 1-2 saat içinde de oyun kütüphanenizden silinir. İade konusunda cüzdana 24 saatte geçiyor ama karta geçecekse o sürüyor biraz.

Hocam sizi üzmek istemem ama sanırım yanlış işlem yapmışsınız iade talebi oluşturmanız gerekiyordu. Daha iyi bilen arkadaşlarda yardımcı olurlar. Emin değilim yanlış bilgi olabilir.

Sen iade talebi oluşturmamışsın. Direk oyunu hesaptan silmişsin. Steam desteğe yaz belki geri eklerler oyunu.

Bu nasıl saçmalık oyunu sildiysem ya parayı verirsin yada geri getirme şansın olur
Bazı şartları var hocam iadenin. 2 saat oynamaman gerekiyor mesela. 14 gün süre sınırı vardı yanılmıyorsam birde. İade başlatınca onay gelirse zaten bu süreç devam ediyor. Sizin doğrudan kütüphaneden silmeniz üzücü olmuş.

Bazı şartları var hocam iadenin. 2 saat oynamaman gerekiyor mesela. 14 gün süre sınırı vardı yanılmıyorsam birde. İade başlatınca onay gelirse zaten bu süreç devam ediyor. Sizin doğrudan kütüphaneden silmeniz üzücü olmuş.
Aldığım gibi iade ettim indirmedim bile
Peki tekrar satın alırsanız odamı gider galiba tekrar alacağım bu kadar ucuz iken

Aldığım gibi iade ettim indirmedim bile
Şu kısımdan önce iade talep ediliyor onun sonrasında mail ile sonucu aktarıyorlar. İlk görseldeki olmalı. Sen muhtemelen ikinci görseldeki kaldırmayı seçmişsin bu iade değil. En alt görselde oynayış ve teknik sorunlardan girip iade et var bakınız.
461261386_preview_resimasd.jpg
steam-oyun-iade-etme-nedir.jpeg
steam-iade-1.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı