Steam para kazandırcak oyunlar

Kwenx

Decapat
Daha fazla  
Şimdi CS'den kasa düşürüp para kasmak bir tarafa bu yaz indirimlerinde alıncak oyun paketleri, oyunlar ve rozet işlemek iyi kar ettiriyor 10 TL'yi kendim 90 TL civarı para yaptım düz hesap :D güncel olmayan kartları zarar ettiren oyunları yazmazsanız iyi olur mesela oik serisi kar ettirmiyor artık Zup serisi hala alınır.

1-Downfall
2-Labyronia bundle.
3-Gabe Newell Simulator.
4-Beeftacular
5-Racer 8

(Steam'de nasıl rehber hazırlıyacağımı bulamadım sizde orada olmayan oyunları buraya yazarsanız sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
Düşen kartları satmak mı yoksa dediğin gibi rozet yapmak mı daha kârlı oluyor? Rozete dönüştürmek riskli falan mı oluyor?

Linea, the Game
Spaceport Hope
Zombo Buster Rising
Cosmic Leap
Crazy Otto
Fair Strike
Galactic Missile Defense
Won't You Be My Laser?
Cat or Bread?
mr.President Prologue Episode
The Last Tree
Flat Path
Seeders
SQUIRBS
Sky Battles
Luna Shattered Hearts Episode 1
Skyhook
Aeternum
Bad Rats: the Rats Revenge
Soldiers lost Forever 1941-1945
Phoenix Force
Western Press
Shotgun Legend
Squishy the Suicidal Pig
BlackEye
Downfall
The Lost Battalion: All Out Warfare
Akin
Dyna Bomb
Unalive
The Great Gatsby: Secret Treasure
Racer 8
Dead Drop
Intralism
Pinkman
Pixel Gladiator
Music Racer
Hacker Complete Bundle 2012
HuniePop

Alttaki resim olarak attığım oyunlar eski ama bakmaya değer baya para gelmişti.

1656362959164.png

Son düzenleme:
Linea, the Game.
Spaceport hope.
Zombo buster rising.
Cosmic leap.
Crazy otto.
Fair Strike.
Galactic missile defense.
Won't you be my laser?
CAT or bread?
Mr. President prologue Episode.
The last tree.
Flat path.
Seeders.
Squırbs.
Sky battles.
Luna shattered hearts Episode 1
Skyhook.
Aeternum.
Bad rats: The rats revenge.
Soldiers Lost forever 1941-1945
Phoenix Force.
Shotgun Legend.
Blackeye.
Downfall.
The Lost battalion: All out warfare.
Akin.
Dyna bomb.
Unalive.
The great gatsby: Secret treasure.
Racer 8
Dead drop.
Intralism.
Pinkman.
Pixel gladiator.
Music Racer.
Hacker Complete bundle 2012.
Huniepop.

Alttaki resim olarak attığım oyunlar eski ama bakmaya değer bayağı para gelmişti.

Eki Görüntüle 1433969

Kanka 28 Ocaktan bu tarafa bazıların fiyatı düşmüştür :D bende normalde bir 30 oyun paylaştımda sanırım profil paylaşamıyorum şu an rehber hazırlamayı öğreniyorum.

Düşen kartları satmak mı yoksa dediğin gibi rozet yapmak mı daha kârlı oluyor? Rozete dönüştürmek riskli falan mı oluyor?
Rozet dönüştürürsen işe şans faktörü giriyor mesela 9 kuruşluk çıkartmada çıkabiliyor 15 liralık profil arka planı tabikide 15 liralık arka planın şansı daha az oluyor

Kanka 10 TL ile başladım 50 TL'ye kadar kart düşürdüm 50 TL de rozet işledim 4 adet 25 TL arka plan düşürdüm şu an Steam hesabımda 32 TL var bir de o 4 arka plan var.

Rozet dönüştürürsen işe şans faktörü giriyor mesela 9 kuruşluk çıkartmada çıkabiliyor 15 liralık profil arka planı tabii ki de 15 liralık arka planın şansı daha az oluyor.

Yeteri kadar araştırırsın para kazanması kolay olan arka planlar var seyrek arka planlar 20-30 TL olan.

Geri
Yukarı