Steam parasını nakite çevirmek

murat1995

Decapat
Evet arkadaşlar herkese iyi günler. Ben yaklaşık 10 gün önce Bitskins'ten 203 dolarlık bir bıçak aldım. Steam market fıyatı 313 dolar diyordu ve 3 gün önce bıçağı sattım. Şu an Steam cüzdanımda 1620 TL var (Steam komısyon vs kestığı için) bunu en az zararla nakite çevirmek istiyorum. Bynogame vs en son çarem. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşlar yazarsa çok sevinirim, herkese iyi günler diliyorum.

Ben yaklaşık 10 gün önce Bitskins'ten 203 dolarlık bir bıçak aldım. Steam market fıyatı 313 dolar diyordu ve 3 gün önce bıçağı sattım. Şu an Steam cüzdanımda 1620 TL var
Bu gerçek mi arkadaşlar ? İki üç yerde daha duydum böyle şeyler fakat hiç inanmamıştım gerçekten Steam'den item satarak o miktarlara ulaşabiliyor musunuz ?

Bu gerçek mi arkadaşlar ? İki üç yerde daha duydum böyle şeyler fakat hiç inanmamıştım gerçekten Steam'den item satarak o miktarlara ulaşabiliyor musunuz ?
:)

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    5,3 KB · Görüntüleme: 4.614
Keşke Steam'de satmadan direk Bynogame de satsaydın ben orada satıyorum. İtem alıp satabilirsin orda. Kendilerine satma çok para kesiyorlar direk pazara koy. Ben 40 Key sattım anında satıldı hepsi pazarda.

Geri
Yukarı