Çözüldü Steam parayı çekip oyunu kütüphaneye eklemedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

merteknn

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çankaya,Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Lenovo IdeaPad Gaming 3 | Ryzen 7 5800H | RTX 3050 85 Watt | 16 GB 3200 Mhz RAM | WD SN530,SN570 1.5 TB SSD | 120 IPS PANEL.
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 2 saat önce Hitman 2 Gold Edition aldım. Satın almayı tamamlarken ödeme tamamlanamadı dedi. İninal cüzdana bir girdim para çekilmiş. Steam'e girdim orada ilk başta görünüyordu kütüphanemde, ancak sonra yok oldu. Satın al yazısı çıktı. Steam desteğe yazdım ama neden böyle oldu?

Arkadaşlar 2 saat önce Hitman 2 Gold Edition aldım. Satın almayı tamamlarken ödeme tamamlanamadı dedi. İninal cüzdana bir girdim para çekilmiş. Steam'e girdim orada ilk başta görünüyordu kütüphanemde, ancak sonra yok oldu. Satın al yazısı çıktı. Steam desteğe yazdım ama neden böyle oldu?

Kapat aç yap ve webden gir bir de.

Oyunu yanlışlıkla kaldırmışsınız kütüphaneden sanırım(yanlış olabilir)

İndirim döneminde böyle aksaklıklar olabiliyor. Yine bir indirim döneminde değerli bir itemimi pazardan satmıştım. İtem gitmişti fakat Steam paraya el koymuştu. Ufak çaplı bir kalp krizi geçirsem de para birkaç gün içinde geri iade oldu. Oyunun birden kütüphanende belirmesi muhtemeldir. Yine de Steam destek'e ticket at. Belki başka bir sorun vardır.

Demosu sende olan bir oyun mu aldın? Demosu sende olsa da olmasa da indirme önbelleğini temizle. Şöyle yapacaksın: Steam'e gir. Sol üstten Steam'e tıkla. Ayarlara gir. İndirmelere tıkla. İndirme önbelleğini temizle de.

İndirim döneminde böyle aksaklıklar olabiliyor. Yine bir indirim döneminde değerli bir itemimi pazardan satmıştım. İtem gitmişti fakat Steam paraya el koymuştu. Ufak çaplı bir kalp krizi geçirsem de para birkaç gün içinde iade oldu. Oyunun birden kütüphanende belirmesi muhtemeldir. Yine de Steam Destek'e ticket at. Belki başka bir sorun vardır.

Hayır oyun onda gözükmeli para çekildiğine göre tahminimce kütüphanesinden kaldırmış yanlışlıkla.

Hayır oyun onda gözükmeli para çekildiğine göre tahminimce kütüphanesinden kaldırmış yanlışlıkla.
Oyunu hesaptan kalıcı olarak silerken defalarca uyarı kutusu çıkarıyor Steam. Yanlışlıkla silmesi imkansız gibi bir şey. Paranın gitmesi fakat oyunun gözükmemesi de yaşanan bir durum. Daha dün aynı sorunu yaşayan birinin konusunu gördüm.

Bir siz zekisiniz efendim. Karşınızda oyunlardan anlamayan cahil birisi yok. 5 yıldır Steam kullanıyorum ben. Yanlışlıkla neden oyunu kütüphanemden sileyim? Oyunu İninal kart ile alırken parayı kesti ama işlem tamamlanamadı dedi. Kütüphaneye girdim gözüküyordu.Aç kapa yaptım. Ge Force Now'dan denedim, yokoldu.

Bir siz zekisiniz efendim. Karşınızda oyunlardan anlamayan cahil birisi yok. 5 yıldır Steam kullanıyorum ben. Yanlışlıkla neden oyunu kütüphanemden sileyim? Oyunu ininal Kart ile alırken parayı kesti ama işlem tamamlanamadı dedi. Kütüphaneye girdim gözüküyordu. Aç kapa yaptım. GeForce NOW'dan denedim, yokoldu.

Sorun çözüldü mü? Şu an bana da oldu aynısı GTA 5 alırken.

Geri
Yukarı