Çözüldü Steam parayı çekti ama oyunu vermedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

485258

Decipat
Steam'den oyun almak istedim. Bilgileri girdim devam ete bastım. Hata verdi ama parayı aldı. Oyun kütüphanede de gözükmüyor. Ne yapmam lazım?

O zaman desteğe yazmanız iyi olur. Steam büyük ihtimalle iade yapar.
Yazdım hocam buraya yazdığım şekilde. Herhalde geri iade ederler parayı. Koskoca steam sonuçta :D

Ben de aynısını yaşadım. Arkadaşıma hediye isteği gitmemişti, hem para gitti hem de oyun gitmedi. İade 3 gün içerisinde geldi. Ama garip bir şey vardı ki: İade'yi 2 kere gönderdiler.

Hocam blokajlı bakiye 30 iş günü sonra açılacaktır falan yazmışlar. Steam biz istemediğimiz halde bankanız parayı çekmiş dedi bir de. Ne demek istemişler. Param 1 ay sonra mı gelecek yani.

@cumali_032

Son düzenleme:
Yazdım hocam buraya yazdığım şekilde. Herhalde geri iade ederler parayı. Koskoca steam sonuçta :D

Hocam blokajlı bakiye 30 iş günü sonra açılacaktır falan yazmışlar. Steam biz istemediğimiz halde bankanız parayı çekmiş dedi bir de. Ne demek istemişler. Param 1 ay sonra mı gelecek yani.

@cumali_032
Hocam bu konu da ne olur bilemiyorum.

Hocam bu konu da ne olur bilemiyorum.

Hocam galiba anladığım kadarıyla şey olmuş. Papara parayı almış ama para Steam'e ulaşmamış, gitmemiş yani. Sonra da ben yazınca şöyle demişler galiba(öyle bir Türkçe kullanmış ki Türkçeyi Türkçeye çeviriyorum)

Bu oyun için bankanızdan gelen parayı biz kabul etmiyeceğiz. Bankanız bu durumu görünce bloke edilmiş parayı size geri verecektir en geç 30 gün içinde. Olmadı Papara'yı ararım hallederim. Sizce ne yapmalıyım.

Hocam galiba anladığım kadarıyla şey olmuş. Papara parayı almış ama para Steam'e ulaşmamış, gitmemiş yani. Sonra da ben yazınca şöyle demişler galiba(öyle bir Türkçe kullanmış ki Türkçeyi Türkçeye çeviriyorum)

Bu oyun için bankanızdan gelen parayı biz kabul etmiyeceğiz. Bankanız bu durumu görünce bloke edilmiş parayı size geri verecektir en geç 30 gün içinde. Olmadı Papara'yı ararım hallederim. Sizce ne yapmalıyım.
Paparayı aramalısın.

Geri
Yukarı