Steam Pazar Banı Nasıl Kaldırılır?

@@Paytak Penguen
Profesyonel dolandırıcı olmadığım için ayrıntılı olarak bilmiyorum ama emin ol Steam'de çok fazla dolandırıcılık girişimi oluyor. Benim Steam envanterim biraz kalabalık, alakasız alakasız adamlar bana arkadaşlık daveti atıyor. Açıklamalarına bakıyorum hep bet siteleriyle ilgili bir şeyler yazıyor.
Arkadaş ekleyip hesabına girip hediye falan mı ediyorlar ki kendilerine? Merak ettim şimdi :)

@@Paytak Penguen
İstek atıyorlar ama kabul etmiyorum. Etsem muhtemelen laf cambazlığı yapıp ya bet sitesine çekmeye çalışıp hesabımı çalacak ya da takas yaptırmaya çalışıp bir şeylerimi alacak. Haberlerde görmüşsünüzdür illaki "tırnakçı" denilen insanları. Sana vermediği paranın üstünü ister ve öyle bir oyalayıp şov yaparki alır onu senden. Bazıları da kadın taklidi yapıyor onlar da ayrı bir komedi. Gerçek olsa bile ne yapmamı bekliyorlar acaba "tamam kadınsın hemen hesabımı sana vereyim". 😄 Ne yazık ki böyle numaraları yiyen insanlar var.

Yeni bir Steam hesabı açtım. Bu hesabı Gmail postam üzerinden Steam Guard'a bağladım ve Steam Guard açık gözüküyor. Pazara girdiğim zaman bu çıkıyor. Bunları nasıl kaldırabilirim?Eki Görüntüle 386901

Steam hesabı üzerinden 5$'lık harcama yapman gerekiyor. İstersen 5$'a tekabül eden bir fiyata oyun al istersen yine aynı fiyata Steam cüzdan kodu yatır. Şu anki kurla bu fiyat yaklaşık 40 TL civarında. Kısacası şöyle toparlayayım: 40 TL'lik harcama yap banın kalkar.

saati ileri alsak olmazmı
hqdefault.jpg

İyi de, hesap açsam da insanları nasıl dolandırabilirim ki? Mesela elimde xxxxx oyunundan yyyyy itemi var. Ben bunu satışa çıkarıp insanları nasıl dolandırabilirim ki? Sonuçta her şey Steam'in elinde. Yapabileceğim ne var?
Sahte kredi kartlarıyla alınan itemleri satıyorlar. Çalınan hesaplardan item satıyorlar. Satıyormuş gibi yapıp satmıyorlar. Satıyormuş gibi yapıp başka link atıp hackliyorlar.

Geri
Yukarı