Steam pazar bekletmesi

GamerZ754

Decapat
Makaleler
8
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
gtx 1650ti 8x2 16gb ram r5 4600h
2 saattir beni kanser eden bir durum var. CS'deki ak skinimi satmak istiyorum listeleme oluşturmak için mobil kimlik doğrulayıcıdan isteği onaylayın diyor. Tamam telefondan onaylıyorum listeleme oluşturuyorum bu sefer de 14 gün listelemeyi beklemeye alıyor. Oyun alacağım kardeşim 14 gün onu mu bekleyeceğim oraya yazmışsın bekletmeyi kaldırmak için Steam Guard'ı aktifleştirin diye. Zaten aktif nasıl iş bu anlamadım. Çıkış yapıp guard ile tekrar girdim yine aynı. Nasıl çözülecek bu durum?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-04-24 175329.png
    Ekran görüntüsü 2023-04-24 175329.png
    70,6 KB · Görüntüleme: 32
Steam Guard'ı aktifleştirdikten sonra 14 gün listeme banınız olur. Sebebi güvenlikle alakalı. Mesela bu sistem olmasaydı hesabım çalındığı zaman her şeyi silip süpüreceklerdi. Şükürler olsun ki geri aldım sonra.

Steam Guard'ı aktifleştirdikten sonra 14 gün listeme banınız olur. Sebebi güvenlikle alakalı. Mesela bu sistem olmasaydı hesabım çalındığı zaman her şeyi silip süpüreceklerdi. Şükürler olsun ki geri aldım sonra.

İndirimle oyun alacaktım 14 güne biter indirim şu boktan sistem yuzünden de bana telefon dogrulama gonder mail gonder bir şeyler gonder ama bekletme işte abi.

Yeni konular

Geri
Yukarı