Steam pazar için ek onay istiyor

Kusho

Decapat
Şu ana kadar topluluk pazarında hiç ek onay istemiyordu ama şu an 2 tane 15 TL'ye item koydum, ikisinde de ek onay istedi. Neden bir anda ek onay istemeye başladı? Ekstra hiçbir şey yapmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Demek ki daha önce sattıkların çok ucuz şeylerdi. Meblağ yükseldikçe güvenlik tedbiri olarak bunu koyuyorlar. Hesabının çalınması durumu veya oturumun açık kaldığı bilgisayarda bir başkasının envanteri boşaltması ihtimali yüzünden var.

Demek ki daha önce sattıkların çok ucuz şeylerdi. Meblağ yükseldikçe güvenlik tedbiri olarak bunu koyuyorlar. Hesabının çalınması durumu veya oturumun açık kaldığı bilgisayarda bir başkasının envanteri boşaltması ihtimali yüzünden var.
Dün de 15 TL'ye 2 ürün koymuştum pazara. Ama onlarda ek onay istememişti. Ben de bu yüzden merak ettim.

Demin 1,04 TL'ye daha bir kart sattım ve aynı ek onayı istedi.

Son düzenleme:
Demin 1,04 TL'ye daha bir kart sattım ve aynı ek onayı istedi.
İlginç. Daha önce böyle bir şey yapmamışlardı. Ben 15-20₺ veya daha pahalı eşya satmak istediğimde pazarda listeleme için ek onay istiyordu. Aşağısı için direkt satışa çıkardı.

Steam üzerindeki takas ve topluluk pazarı satışları ile ilgili makaleyi okudum ama bununla alakalı açıklama yok. Neden ek onay limitini düşürdüler emin değilim. Bir hata sonucu hesabın soyuluyor olduğunu zannetmiş olabilirler. Kesin bilgi ve çözüm için Steam desteğe sorabilirsiniz.

Idle Master veya benzeri bir program kullandınız mı? Veya farklı cihazlardan giriş yaptınız mı?
Idle Master'ı yaklaşık 1 sene önce kullanmıştım. Satarken onay istememişti.

İlginç. Daha önce böyle bir şey yapmamışlardı. Ben 15-20₺ veya daha pahalı eşya satmak istediğimde pazarda listeleme için ek onay istiyordu. Aşağısı için direkt satışa çıkardı.

Steam üzerindeki takas ve topluluk pazarı satışları ile ilgili makaleyi okudum ama bununla alakalı açıklama yok. Neden ek onay limitini düşürdüler emin değilim. Bir hata sonucu hesabın soyuluyor olduğunu zannetmiş olabilirler. Kesin bilgi ve çözüm için Steam desteğe sorabilirsiniz.
Hocam soracağım teşekkürler.

Geri
Yukarı