Steam 'Pazar listelemeleri 15 gün bekletilecektir' Sorunu

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, CS:GO'dan 35 liralık skin düştü satacaktım ama Steam Guard kullanmıyordum geçen gün ekledim ama Steam şöyle bir hata veriyor: Pazar listelemeleri 15 gün bekletilecektir Mobil Kimlik Doğrulacıyı 7 gündür kullanmıyorsunuz.
3 gün önce satışa sunduğumda bekletme sonu 22 Haziran yazıyordu iptal ettim bugün bir daha satmaya çalışınca bekletme sonu 25 Haziran oldu. İlla 15 gün beklemesi mi lazım? Yoksa 7 gün sonra açılacak mı ban?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanirim onlar onay sistemine takilmadan koyulan ögeler. Emin degilim, ama baska bir aciklamasi yok gibi.

Envanterde pahali bir öge varsa onu satisa koymaya dener misiniz?
En pahalı 2.64 TL'lik item vardı bakın yine böyle bir hata veriyor. Benim garip bulduğum şey, dün satmaya çalıştığım 3 item da bu hatayı vermişti fakat itemler ne hikmetse güvenliği aşıp kendi kendilerine satılmış.
1618233982200.png

Görselde gördügüm kadariyla 11 Nisan'da 4,23 TL'ye Spektrum Kasasi satilmis. Ortada bir tuhaflik var, fakat cözemedim.

Ama dedigim gibi; eger bu tür kisitlamalarla ugrasmak istemiyorsaniz kimlik dogrulayiciyi kullanin.
Ben 4 tl'ye kasa sattığımı bile hatırlamıyorum diğer 2 itemi hatırlıyorum sadece. Envanterde o fiyata kasa bile yok :D
Bu durum hakkında konu açacağım.
Görselde gördügüm kadariyla 11 Nisan'da 4,23 TL'ye Spektrum Kasasi satilmis. Ortada bir tuhaflik var, fakat cözemedim.

Ama dedigim gibi; eger bu tür kisitlamalarla ugrasmak istemiyorsaniz kimlik dogrulayiciyi kullanin.
Bu arada demin 60 kuruşa bir kasa koydum ve doğrulama istemedi. Dediğiniz gibi doğrulama istemeyen şeyleri satabiliyoruz, konu açmama gerek kalmadı.
1618234608885.png

Steam Guard telefon değil de, e posta olarak aktif 5 gün sonra açılır mı?

Hayır, olmaz bende de e posta ile vardı ama CS:GO'dan düşürdüğüm skini satamadım ve ve birkaç R6 kartlaro vardı aynı şekilde onları da takas edemedi, en iyisi sen vakit kaybetmeden mobil kimlik doğrulayıcısını kullan ben de aynı şekilde yaptım 7 günün geçmesini bekliyorum.

Görselde gördügüm kadariyla 11 Nisan'da 4,23 TL'ye spektrum kasasi satilmis. Ortada bir tuhaflik var, fakat cözemedim.

Ben Steam Guard'ı yaptım onun etkin olması için 7 gün banım var pazar banı Steam Guard'ın açık kalması lazım mı yoksa kapalı olsa da çalışır mı?

Geri
Yukarı