Steam pazar sorunu

yigitbil1

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
11th Gen Intel(R) Core(TM) i5-1135G7 @ 2.40GHz 2.42 GHz
8 GB Ram
Nvidia Geforce MX350
Acer Aspire A315-58G
Meslek
Öğrenci
Konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum, eğer yanlış yerse özür dilerim. Resim'de 4 Mayıs'ı gösteriyor ancak daha öncesinde de vardı kaldırıp tekrar koymuştum yani toplamda 10 gündür pazardalar. Ama ne yaparsam yapayım satılmıyorlar. Sizce fiyatlar nasıl? Fiyatları ne kadar yapmalıyım? Bir eşyayı pazara koyunca kaç gün içinde satılır? Cevaplarsanız sevinirim.

gh.PNG

clutch kasası 18 kuruştan satılıyor mesela tek tek bak ona göre koy + olarak orda sipariş fiyatı vardır o fiyatta koyarsan direk satılır ama en düşük fiyatta koyarsan 1-2 saatte satılır

clutch kasası 18 kuruştan satılıyor mesela tek tek bak ona göre koy + olarak orda sipariş fiyatı vardır o fiyatta koyarsan direk satılır ama en düşük fiyatta koyarsan 1-2 saatte satılır
Zaten bakarak koydum ama kâr elde etmek için fazla koydum.
Pazardan en yüksek fiyatın daima 2-3 kuruş az koy direkt saatılırlar.
Anladım, teşekkürler.

kar etmek istiyorsan zup oyunları al oyna 1 saatte biter sonra iade et 1-2 tllik kart düşüyo 2 tane onları satarsın 3.5 tl oyunu iade edersin temiz 3.5 tl
Güzel taktik.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı