Steam pazarda 15 gün bekletme süresi ne anlama geliyor?

Zion Williamson

Hectopat
Daha fazla  
AWP Phobos skinimi satmak için pazara koydum ancak 15 gün bekletme süresi diye bir şey yazıyor. Bu ne anlama geliyor acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pahalı öğelerde mobil kimlik doğrulayıcı kullanmıyorsanız kaplama satışa çıkmadan önce 15 gün güvenlik sebebiyle bekletilir eğer bu bekletme süresini kaldırmak istiyorsanız mobil kimlik doğrulayıcıyı etkinleştirin.

AWP Phobos skinimi satmak için pazara koydum ancak 15 gün bekletme süresi diye bir şey yazıyor. Bu ne anlama geliyor acaba?

Orada sebebi ayrıntılı bir şekilde yazıyor olmalı.

Pahalı öğelerde mobil kimlik doğrulayıcı kullanmıyorsanız kaplama satışa çıkmadan önce 15 gün güvenlik sebebiyle bekletilir eğer bu bekletme süresini kaldırmak istiyorsanız mobil kimlik doğrulayıcıyı etkinleştirin.

Onu etkinleştirince de bir 15 gün daha bekleyecek ama sattıktan sonra etkinleştirsin.

Aslında ben her satış yaptığımda çıkıyor bu. Ama ben satışı onaylayıp başka bir şeye bakarken ürününüz satıldı diye mail geliyor para da hesaba geçiyor.

Orada sebebi ayrıntılı bir şekilde yazıyor olmalı.

Onu etkinleştirince de bir 15 gün daha bekleyecek ama sattıktan sonra etkinleştirsin.
‘’Doğrulayıcıyı etkinleştirdikten 7 gün sonra esyalarınızın bekletilmesi bitecektir.’’ hocam mobil kimlik doğrulayıcıyı etkinleştirdikten sonra 15 değilde 7 gün daha beklemesi yeterlidir.

Geri
Yukarı