Steam pazarda satın alma ekranı farklı gözüküyor

Alprnkr

Decapat
Daha fazla  
Steam'de satın alma ekranı şöyle çıkıyor o yüzden anlık düşük fiyata konulanı alamıyorum.

Dosya Ekleri

• DBF27A78-82A5-4B0A-AE1F-B771AF65EC0C.jpeg
    DBF27A78-82A5-4B0A-AE1F-B771AF65EC0C.jpeg
    136 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran zaten böyle, sıra dışı bir durum yok.

Hocam anlık çok düşük fiyatlara konulan eşyalar var onları nasıl hızlı alabilirim çünkü burada sadece sipariş tarzı oluyor hemen alamıyorum.

Sol kutuda gösterilen fiyatlar en düşük fiyattan koyulan satışlar hocam, ekran normal.

Hocam ama anlık düşük fiyata koyanları alamıyorum normalde altta listeleme şeklinde çıkması gerekmez mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ama anlık düşük fiyata koyanları alamıyorum normalde altta listeleme şeklinde çıkması gerekmez mi acaba?

Hayır hocam, attığınız resimde sol taraftaki kutudaki fiyatları takip ettiğiniz zaman sürekli değişkenlik gösterdiğini görebilirsiniz eğer çok etkileşimi olan bir ürün ise. Yani düşük fiyattan dediğiniz şekilde bir ürün belirirse sol taraftaki kutucuğa düşer. Tabii daha önceden o fiyata veya yakın fiyata sipariş oluşturan birisi var ise o kutucuğa düşmeden ürün satılır.

Son düzenleme:
Hayır hocam, attığınız resimde sol taraftaki kutudaki fiyatları takip ettiğiniz zaman sürekli değişkenlik gösterdiğini görebilirsiniz eğer çok etkileşimi olan bir ürün ise. Yani düşük fiyattan dediğiniz şekilde bir ürün belirirse sol taraftaki kutucuğa düşer. Tabii daha önceden o fiyata veya yakın fiyata sipariş oluşturan birisi var ise o kutucuğa düşmeden ürün satılır.

Hocam ama geçenlerde 17.20 TL'ye sipariş ettim aynı fiyata biri siparişe koydu ama ben değil bir tane adam 5 tane aynı anda satışa koyu 17.20 TL'ye hepsini başka adam aldı.

Hocam ama geçenlerde 17.20 TL'ye sipariş ettim aynı fiyata biri siparişe koydu ama ben değil bir tane adam 5 tane aynı anda satışa koyu 17.20 TL'ye hepsini başka adam aldı.
Muhtemelen alan kişi siparişi daha önceden oluşturmuştur. Sipariş sırasına göre satılır ürün, rastgele satılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı