Satıldı Steam profil ödül puanları (924.000)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

caliskan0224

Hectopat
Selam. Steam profilimde 924.000 ödül puanım mevcut. Sizin profilinize gelecek her 1.000 puan 7TL.

(Puanların sizlere sistem tarafından, 14 gün sonra size teslim edildiğini unutmayın.)

Ödeme yöntemi: Papara - Enpara/ banka hesabına havele/EFT

Güncelleme1: Steam profilim ziyaret edilip, eleştiriye açığım elbette, fakat forumda "2. El bölüm kuralları gereği alıcı olmayan kişinin" konu dışında ve yasak olmasına rağmen yersiz eleştiri ve satış konusu dışında yorumlar gördüm. (Örnek ile: " Bu işler ile ilgileniyorsunuz fakat, profilinizde cömert rozeti yok. Nasıl bu puan oldu?" vb.. yorumlara maruz kaldığım için ) Steam profilimi paylaşmıyorum.

Güncelleme 2: Bu işlerle uğraşıp cömert rozeti kazansaydım zaten, bu kadar puan birikmeyecekti. Tabii 2. hesabımız olamaz zeğil mi? Harcamadım biriktirdim ve şimdi harcamak istiyorum. Bir diğer konu da arkadaşlar merakınız var ise yardımcı olmaya çalışırım. Forum kuralları gereği yorumlara " alıcı dışında ve fiyat hakkında yorum yapılabilir seçeneğinin işaretlenmemesi durumunda fiyat hakkında yorum yapılması yasak." Tüm yorumları okuyorum ama raporlamak en son istediğim şey bile değil. Sorunuz, merak ettiğiniz veya yardımcı olabiliceğimi düşündüğünüz ger konu için ekleyebilirsiniz.

Discord: !rekLiii#1231

İyi sosyaller!

Dosya Ekleri

• 335B8FE4-F5EF-4F6D-8B21-BE93A72B1CDB.jpeg
    335B8FE4-F5EF-4F6D-8B21-BE93A72B1CDB.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 317
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Steam profilimde 924.000 ödül puanım mevcut. 23 Haziran'da Yaz indirimleri ile birlikte profilimiz için kullanabiliceğimiz yeni öğeler gelir diye düşünüyor ve birçok arkadaşımıza da puan lazım olur diye düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlarımız olursa iletişime geçebiliriz. Sizin profilinize gelecek her 1.000 puan 8TL.

(Puanların sizlere sistem tarafından, 14 gün sonra size teslim edildiğini unutmayın.)

Ödeme yöntemi: Papara - Enpara/ banka hesabına havele/EFT

Discord çok aktif kullanmıyorum. Öncelikli iletişim tercihim ise Steam'den eklemeniz.

Steam adresim: Steam Community :: EzPeasy #Trade🔑TF2>CS/Rust
Siz 3K puan atacaksınız ve bize 1K geçecek. Bunun fiyatı 8 TL. Durum bu şekilde değil mi? Toplu alımlarda indirim oluyor mu?

Steam'de bu işlere yapanlara hep imrenmişimdir illegal mi değil mi yaptığınız bilemiyorum ama bu trade yapanlarda iyi para var. 1 milyon puanı nasıl yaptığınızla ilgili bir fikir yürütemiyorum :D

Steam'de bu işlere yapanlara hep imrenmişimdir illegal mi değil mi yaptığınız bilemiyorum ama bu trade yapanlarda iyi para var. 1 milyon puanı nasıl yaptığınızla ilgili bir fikir yürütemiyorum :D
CS:GO TF2 gibi oyunlarda oyunun içinden eşya satın alıp, aldıkları eşyaları Steam topluluk pazarında satıyorlar ya da başka oyuncularla takas yapıyorlar diye biliyorum.

Hala puan satışı mevcut mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı