Steam profili düzenleme nasıl yapılıyor?

Profilimi düzenle kısmına gir oradan sol altta mavi yazıyla puan dükkanı yazar, orada varsa puanın hareketli görselleri alabilirsin.

1 level daha atlayıp fazladan vitrin koyabilirsin. Tek vitrinini ancak çizim kısmı ile güzelleştirebilirsin GIF falan koyarak var YT'de nasıl yapıldığıi. Puan dükkanında 6bin puanın varsa yeni vitrin ekleyebilirsin onun dışında pek de koyacak bir şeyin yok tek vitrinin var.

Steam puan dükkanından haraketli arkaplan , hareketli avatar çerçevesi alabilirsin. 1 $ = 100 puan yapıyor , aldığın oyun kadar steam puan dükkanı bakiyen yükselir.

Zamanında bir arkadaş rehberini forum üzerinden paylaşmış. Bu konudan yararlanarak çizim vitrini ile profil oluşturabilirsiniz kendinize göre. Oldu da yapamadınız, bana yazın yardımcı olayım.

Zamanında bir arkadaş rehberini forum üzerinden paylaşmış. Bu konudan yararlanarak çizim vitrini ile profil oluşturabilirsiniz kendinize göre. Oldu da yapamadınız, bana yazın yardımcı olayım.

Lilith veya Diablo 4 ile alakalı aradım attığın sitede ama bulamadım nasıl bulabilirim? Bilgin var mı?

Bir de orada atılan hazır profil sitelerinden indirmek için ödeme mi yapmamız gerekiyor?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı