Steam profili için özelleştirme tavsiyesi

Öncelikle şu kıytırık çizim vitrininden kurtul. Glitch efekti kullanma. Kullandığın tema rezalet. Arka planı da değiştir. Çerçeve de son derece uyumsuz.
İşte aradığım eleştirel yorum. Bir de söyleminin altını örneklerle doldurursan harika olur.

Bir de söyleminin altını örneklerle doldurursan harika olur.
Puanın varsa saydam tema kullan. Yoksa da default temalardan birisini kullan. Yeter ki şu kıytırık temayı kullanma.

Arka plan olarak kendi zevkine göre iyi bir arka plan seç. Hareketli arka plan da kullanabilirsin. Çizim vitrinine gereksiz yazılar yazıp glitch efekti verme. İğrenç gözüküyor gerçekten. Daha sade bir profil oluştur. Birbiriyle bir uyumları olsun mesela. Senin profilde hepsi ayrı sazdan çalıyor.

Örnek olarak mesela kendi profilimi bırakayım:

Puanın varsa saydam tema kullan. Yoksa da default temalardan birisini kullan. Yeter ki şu kıytırık temayı kullanma.

Arka plan olarak kendi zevkine göre iyi bir arka plan seç. Hareketli arka plan da kullanabilirsin. Çizim vitrinine gereksiz yazılar yazıp glitch efekti verme. İğrenç gözüküyor gerçekten. Daha sade bir profil oluştur. Birbiriyle bir uyumları olsun mesela. Senin profilde hepsi ayrı sazdan çalıyor.

Örnek olarak mesela kendi profilimi bırakayım:

Hocam çizim vitrini ile arka planı nokta atış nasıl tutturdun ?

@Caner Uncu hocam önerilerini de dikkate alarak profili güncelledim, üstte önceden attığım linke girip bakabilirsin. Hala eksiğim varsa söyleyebilirsin, teşekkürler.
Bence güzel olmuş hocam, eline sağlık. Tek diyebileceğim beyaz arka plan yerine farklı bir şey seçilebilirdi çünkü beyaz arka plan ve saydam tema kullanınca sayılar falan belli olmuyor. Bu bölümden bahsediyorum:

1706529360269.png

Keşke sayıların rengini değiştirebilsek ama değişmiyor. O yüzden beyaz arka plan kullanmamak gerekiyor. Ama genel görünüm nasıl dersen hoşuma gitti benim. Güzel duruyor. Her şey birbiriyle uyumlu olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı