Steam profili nasıl daha düzgün hale getirilir?

Hayır yok maalesef. Ama yasaklamanın üstünden 7 yıl geçtikten sonra diğer kişilere görünmez oluyor.

7 yıl sonra yazı kayboluyormuş. Başka bir yolu yok.

10 leveli geçerseniz vitrin açılır, arka plan, profil fotoğrafı, biyografi bunlar önemli şeyler.

Tamamdır ilginiz için teşekkür ederim.

Dedikleriniz var. Bazı profillerde birden fazla vitrin gördüm onu nasıl yapıyorlar? Ve kendi paylaştığım GIF'i nasıl profilime koyabilirim ?
Örnek olarak benim hesabımı göstereyim: Steam
Linkten canlı versiyonuna bakabilirsiniz. Artwork bölümünden GIF ekleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Opera Snapshot_steam.png
    325,2 KB · Görüntüleme: 40
Profiliniz çok güzelmiş hocam. Benim yapmak istediğim de buna çok yakın. Toplam ne kadar harcadınız bu profil için?
Ne kadar oyununuz olursa o kadar rozet yapabilirsiniz ve bir o kadar da seviye atlayabilirsiniz. Oyunları aldıktan sonra kartlarıyla rozet yapıp seviye atlıyorsunuz. Diğer arkadaşların yazdığı gibi her 10 seviyede 1 özellik açılıyor. İstediğiniz şeyleri koyabiliyorsunuz. Bunun dışında Steam Points Shop var. Aldığınız oyunların yanında steam size points veriyor. Bu pointlerle arkaplan, profil çerçevesi, profil fotoğrafı vs gibi hareketli, hareketsiz şeyler sunuyor. Oradan da alıp yapabilirsiniz.

Oyunu almadanda rozet işliyebilir?

Şu ana kadar öyle bir şey yapanı görmedim. Sizin bir bildiğiniz varsa anlatmanızı isterim.

Anlatayım.

Mesela ETS 2 oynunu almadan sadece topluluk pazarından kartlarını alırsanız hepsını onu da birleştirseniz rozet alabılıyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…