Steam profili nasıl düzenlenir?

arpaslan uğur

Decapat
Merhaba, geçenlerde Steam profilimi geliştirmeye karar verdim ve roma temalı harika bir profil yaptım. Yaptığım profil jül sezar temalıydı ve gerçekten roma tarihine bayılan birisiyim. Profilim tamamen sezar olmuştu, başkalarının profiline bakarken çizim vitrinini böyle yapan insanlara denk geldim.

1705340238618.png

Buna çift taraflı profil deniyordu, fakat tüm öğretici videoları After Effects üzerindeydi ve üyeliğimi yenilesem bile düzgün yapabileceğimden emin değildim.
İlham alabileceğim roma temalı profil ararken buna denk geldim https://steamcommunity.com/id/RetroGod1986 adamın profili harikaydı fakat daha çift taraflı yapmayı becerememişken bu adamın profiline benzer bir şey yapmam çok ama çok zordu ve satıcılar 90 euro gibi fiyatlara yapıyorlardı.
Bu yüzden size soruyorum, bana çift taraflı profil yapmayı, bu profilin kenarlarına altın renkli parlayan sınırlar çekmeyi ve alttan yükselen ateş partikülleri eklememi, en azından birini bile öğretebilecek birisi varsa yazabilir mi? Yazarsanız çok makbule geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı