Steam Steam profili nasıl güzelleştirilebilir?

Steam profilimi nasıl güzelleştirebilirim? 5 seviyeyim. Mesela kendi arka planımı yapabilir miyim? Kart düşürüyorum ama oyunlardan daha önce hiç arka plan düşüremedim. Nasıl kendime özgü arka plan oluşturabilirim?
Oyunlardan arka plan düşmüyor fakat o oyunun rozetini işlersen sana arka plan veriyor. Ayrıca arka planlar için puan dükkanına bakabilirsin. Steam profilini daha güzelleştirmek için 10 seviye olunca vitrin ekleyebilirsiniz.

Aslında evet oyun oynarak, kartlar düşüyor kartları birleştirip rozet yapıyorsunuz leveliniz artıyor.

Oyunlardan arka plan düşmüyor fakat o oyunun rozetini işlersen sana arka plan veriyor. Ayrıca arka planlar için puan dükkanına bakabilirsin. Steam profilini daha güzelleştirmek için 10 seviye olunca vitrin ekleyebilirsiniz.

Rozeti nasıl işleyebilirim?

Peki levelimi nasıl arttırabilirim? Oyun oynayarak falan mı?

Profil>seviye>burada rozetler olacaktır hangisinde istiyorsanız ona tıklayın aşağıda kalan kartları satın al butonu var ( rozetinizin 500XP üstüne çıkmadığını unutmayın almadıysanız yani rozetin seviyesi 0 ise her karttan 5 kere alabilirsiniz)

Steam puanıyla arka plan profil gibi şeyler dizdikten sonra seviye kasmaya yönelebilirsin rozet kazanabilirsin böyle güzelleştirebilirsin.

Profil>seviye>burada rozetler olacaktır hangisinde istiyorsanız ona tıklayın aşağıda kalan kartları satın al butonu var ( rozetinizin 500XP üstüne çıkmadığını unutmayın almadıysanız yani rozetin seviyesi 0 ise her karttan 5 kere alabilirsiniz)

Ben kazandığım kartları az önce satışa koydum onları nasıl geri çekebilirim?
Rozetler kısmında bir oyunun tüm kartlarını topladığın zaman rozeti işle düğmesi olur ona basarak işleyebilirsin.

Geri
Yukarı