Steam profilim bozuldu

ayasjr

Decapat
Daha fazla  
Steam hesabıma bir gireyim dedim karşılaştığım sorun bu. Ne arka plan ne levelin ne envanterim hiçbir şey gözükmüyor, hesaba çık gir yaptım 2 dakika sürecek şekilde düzeldi ama tekrar bu halde. Tekrar çık gir yapmayı denedim bu sefer hiç değişmedi. Bu sorunu ilk defa yaşıyorum ve açıkçası Steam hesabıma kısıtlamalar mı getirecek diye düşünmeye başladım. Bu sorunu daha once yaşayan var mı? Varsa nasıl çözdü şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,1 MB · Görüntüleme: 85
Steam hesabıma bir gireyim dedim karşılaştığım sorun bu. Ne arka plan ne levelin ne envanterim hiçbir şey gözükmüyor, hesaba çık gir yaptım 2 dakika sürecek şekilde düzeldi ama tekrar bu halde. Tekrar çık gir yapmayı denedim bu sefer hiç değişmedi. Bu sorunu ilk defa yaşıyorum ve açıkçası Steam hesabıma kısıtlamalar mı getirecek diye düşünmeye başladım. Bu sorunu daha once yaşayan var mı? Varsa nasıl çözdü şimdiden teşekkürler.

Aynısını dün akşam 3 kere oldu bana da. Bekleyin düzeliyor.

Her indirimlerde şu sunucular çöküyor ve senelerdir aynı çözüm yok. Tekelleşmenin sonucu böyle oluyor. Umarım steam için köklü sağlam bir rakip gelirde bunlarda kendilerine çeki düzen verir.

Steam sunucularında çökme meydana geliyor, malum indirimde var. Bende 3-4 gün sonra çözülmüştü ama sende ne zamana çözülür bilemem, oyunlara erişebiliyorsan sıkıntı yoktur :)

Yeni konular

Geri
Yukarı