Steam profilim nasıl?

Dediğin doğru. Ama uygulanılışı yanlış. "Eleştirinin" tamamı boş ve yersiz. Dediğim gibi, insanların tercihleri kendinedir? Arkadaşlık atmamın sebebi size özelden uzun listeli bir oyun önermem olacaktı. İnanmak istediğin şeye inanabilirsin dostum. Ama insanların tercihlerine saygı duymalısın. Aynısı sana yapıldığında, böyle çocukça hareketler yapıyorsun. Ego ile durumu taşımaya çalışıyorsun. Buna rağmen hala konuşmaya devam ediyorsun. Cahillere ne anlatsan boş bu devirde. O kadar sinirlenmişsinki, çocukluğuma kadar inen bir psikolok olduğunu zannediyorsun. Dostum cidden gülünç bir insansın. Bana daha oynamadığın oyunu savunacak kadar aşağıdasın😄.
Oyun önerileri için teşekkürler ama ben Steam'den ziyade Xbox'ı daha fazla kullandığım için çoğu oyunu orada bitirdim. Profil linkini paylaştığım yere gittiğinize göre orada yazmıştım zaten tekrar para ödemeye gerek görmüyorum diye o oyunlara. Siz de inanmak istediğiniz şeye inanın hiç sıkıntı değil ama kavramları karıştırmayın :) Saygı sonsuza kadar zaten başından beri şahsa ait bir hakaret yok. Aynen öyle şu yaşadığımız ülkeden de belli cahillere laf anlatma durumu. Her neyse benim sinirim yok gayet sakinim hatta gülümsüyorum da çünkü sinirlenecek bir durum yok. İnanın sizden daha fazla oyun oynamışımdır. Sadece Steam profiline göre yorum yapmayın.

Her neyse daha fazla ağzımızın tadı kaçmasın. Bir şey yazarsanız cevap vermem. "Sizin dediğiniz gibi değil cevap vermem." dediğiniz gibi.Uzatmanın bir manası yok. Boş boş ayrı telden çalıp duruyoruz.

Son düzenleme:
Oyunlara ve incelemelerine bakacak kadar incelemiyorum ama genel bir yorum yapmak gerekirse bunlar kötü gözüküyor.

1688678653233.png
1688678669567.png

Hangi temada yapmak istediğin anlaşılmıyor. Koymak için görüntüyü bozacak şeyler koyma bence, onun dışında o gri tema güzel.

Oyun önerileri için teşekkürler ama ben Steam'den ziyade Xbox'ı daha fazla kullandığım için çoğu oyunu orada bitirdim. Profil linkini paylaştığım yere gittiğinize göre orada yazmıştım zaten tekrar para ödemeye gerek görmüyorum diye o oyunlara. Siz de inanmak istediğiniz şeye inanın hiç sıkıntı değil ama kavramları karıştırmayın :) Saygı sonsuza kadar zaten başından beri şahsa ait bir hakaret yok. Aynen öyle şu yaşadığımız ülkeden de belli cahillere laf anlatma durumu. Her neyse benim sinirim yok gayet sakinim hatta gülümsüyorum da çünkü sinirlenecek bir durum yok. İnanın sizden daha fazla oyun oynamışımdır. Sadece Steam profiline göre yorum yapmayın.

Hahaha işte bu komikti.

"Sadece Steam profiline göre yorum yapmayın."

Dostum burada sadece Steam profilleri tartışıyoruz. Sen kalkmış gelmiş bunu diyorsun😄. Nekadar oyun oynadığın umurumda değil. Tilt olduğun konu RDR2'ye yazdığım incelemenin seni darlaması. O kadar sinirlenmişsin ki, profilden önce "RDR 2'yi daha oynamadan yorum yapıp sırf uygunsuz şey için kötü yorum yapmışsın" daha kendin bile oynamadan nasıl bu kadar ayar oldun? Sonra da "O kadar iyi oyun var onları bitirip öne çıkarma yok" demişsin 😄. Bana dediğin gibi "Biraz sakinleşmelisin" bence.

Çok kötü. Orijinal değil, arkadaşlarımın arkadaşlarından baksam illa önüme senin profiline çok benzer bir profil denk gelir. Saçma sapan bir tema yapmışsın. Ak Parti grubundan da eksi puanını verdim.

Beni "sinirli" kalıbına sokmaya çalışmanız konuyu geçiştirmeye çalışmanıza neden vermez. Yaptığım incelemeler. Oynadığım oyunlar, kısaca zevklerimi eleştiremezsiniz. Burada size tasarım olarak nasıl bir yenilik yapabilirim diye soruyorum, siz gelmiş geçen yıldan kalma incelememi anlatıyorsunuz 😁.

Dostum anlattığın şey bir çizim, sergilenen vitrinlerde gözükür. Kalitesinin kötü olması, Steam'in en fazla 5 MB boyutu dosya kabul etmesidir.

Fazla efektli hareketli yapayım derken o zaman görüntü kalitesinden feragat ettin. Çünkü ben güzel net arka plan fotoğrafları olan kişiler gördüm.

Geri
Yukarı