Steam profiline resim ve GIF eklemek

fromhell1

Megapat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Gaziosmanpaşa
Merhaba, arka plana GIF veya resim eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum, bilen birisi yardımcı olabilir mi?

technnn.PNG

Merhaba, arka plana GIF veya resim eklemek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum, bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Eki Görüntüle 478885
10 seviye olunca ekleyebiliyorsun. 10 seviye olunca profil arka planı diye bir seçenek geliyor. Rozet yaparak veya topluluk pazarından satın alıp yapıyorsunuz.
İsterseniz rozet işleyip 10 seviye olun hem arka plan'da kazanırsınız birkaç tane.

10 seviye olunca ekleyebiliyorsun. 10 seviye olunca profil arka planı diye bir seçenek geliyor. Rozet yaparak veya topluluk pazarından satın alıp yapıyorsunuz.
İsterseniz rozet işleyip 10 seviye olun hem arka plan'da kazanırsınız birkaç tane.
Onun için belli bir seviyeye gelmen gerekiyor hocam. Steam özellikleri seviyelere göre açılıyor.
İyi de hocam, ben bu rozet işlerinden pek anlamıyorum oyunu oynayıp çıkıyorum, nasıl yapabilirim?

İyi de hocam, ben bu rozet işlerinden pek anlamıyorum oyunu oynayıp çıkıyorum, nasıl yapabilirim?
1-Bot kullanabilirsin
2-Pazardan kart satın alabilirsin.
Yanlış hatirlamiyosam Topluluk ya da yaninda ki isim sekmesinden rozetlere erişebiliyorsun.
Arka plan 10 seviye olmadan kullanabilirsin satın alman gerek arka planları. Ancak GIF yapamazsın.
Profil resmine yapılamaz ancak çerçeveye yapılabilir

Yeni konular

Geri
Yukarı