Steam PS3 kolunu Xbox olarak algılıyor

Ruwhet

Centipat
Daha fazla  
Mk11 oynamak istemiştim ama bende DS3 kolu var ama oyunda Xbox kolu olarak geçiriyor ve bu kombolarda kafamı karıştırıyor. Bunu PS4 kolu gibi gösterebilirsem belki yapabilirim diye düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mı?

Mk11 oynamak istemiştim ama bende DS3 kolu var ama oyunda Xbox kolu olarak geçiriyor ve bu kombolarda kafamı karıştırıyor. Bunu PS4 kolu gibi gösterebilirsem belki yapabilirim diye düşünüyorum. Bunun bir çözümü var mı?
Oyundayken Steam arayüzünü açıp, controller ayarlarında Disable Steam Input'a basıp dener misiniz. Oyunun kendiliğinden PS4 kolu desteği olması lazım, eğer kol çalışmazsa tekrar aynı yerden enable deyip aktif edebilirsiniz.

1714224664399.png
1714224649007.png

Oyundayken Steam arayüzünü açıp, controller ayarlarında Disable Steam Input'a basıp dener misiniz. Oyunun kendiliğinden PS4 kolu desteği olması lazım, eğer kol çalışmazsa tekrar aynı yerden enable deyip aktif edebilirsiniz.

Eki Görüntüle 2180016Eki Görüntüle 2180014
hocam benim kontrolcü dualshock 3 olduğundan dolayı algılamıyor galiba.Sizin dediğinizi hatta daha fazlasını internetten bakıp yapmıştım ama yine olmadı.Bendeki kontrolcüyü dualshock 4 olarak gösterme fikri geldi aklıma,şuanda o çözümün işe yarayabileceğini düşünüyorum.Cevabın için teşekkür ederim ama.

Geri
Yukarı