Steam PUBG Amazon Prime ödülü nasıl alınır?

Hocam ben Steam hesabını ve Twitch hesabını bağladım. Amazon hesabı bağlı gözükmüyor.
Amazon hesabını bağlamazsan Prime Gaming ödüllerini alamazsın. Twitch'deki ödüller için de hesabın bağlı ve gerekli süre izlediğin halde ödül gelmiyorsa Twitch'deki droplar bölümünden ödülü alman, talep etmen lazım.

Amazon hesabını bağlamazsan Prime Gaming ödüllerini alamazsın. Twitch'deki ödüller için de hesabın bağlı ve gerekli süre izlediğin halde ödül gelmiyorsa Twitch'deki droplar bölümünden ödülü alman, talep etmen lazım.
Ben Amazon Prime ödülünü talep etmiştim. Şimdi gelecek mi ödülüm?

Ben de aynı şekil Amazon ve Twitch hesabımı bağladım Twitch'teki ödüller geldi ama Prime'daki ödüller gelmiyor 12 saat falan oldu alalı hala gelmedi.
Hocam envanterinizde kasaların bulunduğu bir bölüm olması lazım. Kasa olarak geliyor ve ödüller açınca geliyor. Sanırım "Araçlar" veya "Aletler" kısmıydı.

@Devolve öncelikle bir Krafton hesabı oluşturmalısın. Sonra oluşturduğun Krafton hesabına PUBG'yi oynadığın Steam hesabını bağlamalısın.
https://accounts.krafton.com/
Buradan görebilirsin Krafton hesabına bağladığın platformları.
Buradan sonra zaten Prime Gaming'den ödülü talep ederken seni Krafton hesabına yönlendirir zaten.
1650123646017.png

Bu hatayı alıyorum ne yapmam lazım

Geri
Yukarı