Çözüldü Steam PUBG lobide karakter pikselleşmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

441401

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar sizde gözüküyor mu bilmiyorum ama karakterin yanları piksel piksel. Spider-Man Miles Morales oyununda da aynı sorun var ben vallahi bıktım oyun zevkim kaçıyor artık ne yapacağımı bilmiyorum. Ben AMD ile alakalı olduğunu düşünüyorum ve gerçekten bıktım artık insanda ne bir oyun zevki bırakıyor hani oyun oynayasım gelmiyor ya her gün başka bir sorun ile uğraşıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    2,6 MB · Görüntüleme: 59
Çözüm
Bende de aynısı var PUBG'de. i5 11400H RTX 3050 Ti var ama.

Demek AMD ile alakalı değilmiş ben o kadar sorun yaşadığım için AMD kartta direkt ona bağladım.

Hocam sizin yardımcı olma şansınız var mı? Daha önce sizin pikselleşme ile alakalı konunuzu okumuştum ama siz bunun çözümü yok başka bir karta geçince düzelmişti yazmıştınız sanırım ama yine de belki önerebileceğiniz bir ayar falan vardır. @kino

Hocam sorunu az da olsa çözdüm deneyin işinize yarar belki çözünürlüğü 2K yaptım ve büyük oranda iyileşti görüntü.

Demek AMD ile alakalı değilmiş ben o kadar sorun yaşadığım için AMD kartta direkt ona bağladım.

Hocam sizin yardımcı olma şansınız var mı daha önce sizin pikselleşme ile alakalı konunuzu okumuştum ama siz bunun çözümü yok başka bir karta geçince düzelmişti yazmıştınız sanırım ama yine de belki önerebileceğiniz bir ayar falan vardır. @kino

Hocam sorunu az da olsa çözdüm deneyin işinize yarar belki çözünürlüğü 2K yaptım ve büyük oranda iyileşti görüntü.

Hocam sonucu yazar mısınız merak ettim cidden düzelecek mi diye? @JettAgam

Arkadaşlar halen daha çözüm arıyorum yok mu bu lanet şeyin çözümü? İnsanı oyun oynatmaktan soğutuyor dediğim gibi sadece çözünürlük yükselterek düzeltebildim onda da ciddi oranda drop giriyor zevk vermiyor yani ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önceden bu tarz oyunlar oynamadığım için gözüme batmıyordu ama böyle yüksek grafikli veya optimize olmayan oyunlarda çok sıkıntı çıkarmaya başladı.

Hocam başka bir forumda çözüm yolu söylediler bende işe yaradı PUBG'de. Çözünürlük ölçeklemeyi 100 yapmayı dener misiniz? @JettAgam
bende de aynısı var pubgde. i5 11400h rtx 3050ti var ama.

Hocam sizin yardımcı olma şansınız var mı? Daha önce sizin pikselleşme ile alakalı konunuzu okumuştum ama siz bunun çözümü yok başka bir karta geçince düzelmişti yazmıştınız sanırım ama yine de belki önerebileceğiniz bir ayar falan vardır. @kino

Hocam sizin yardımcı olma şansınız var mı daha önce sizin pikselleşme ile alakalı konunuzu okumuştum ama siz bunun çözümü yok başka bir karta geçince düzelmişti yazmıştınız sanırım ama yine de belki önerebileceğiniz bir ayar falan vardır. @kino

Arkadaşlar halen daha çözüm arıyorum yok mu bu lanet şeyin çözümü? İnsanı oyun oynatmaktan soğutuyor dediğim gibi sadece çözünürlük yükselterek düzeltebildim onda da ciddi oranda drop giriyor zevk vermiyor yani ne yapacağımı bilmiyorum. Daha önceden bu tarz oyunlar oynamadığım için gözüme batmıyordu ama böyle yüksek grafikli veya optimize olmayan oyunlarda çok sıkıntı çıkarmaya başladı.

Hocam başka bir forumda çözüm yolu söylediler bende işe yaradı PUBG'de. Çözünürlük ölçeklemeyi 100 yapmayı dener misiniz? @JettAgam

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Arkadaşlar halen daha çözüm arıyorum yok mu bu lanet şeyin çözümü? İnsanı oyun oynatmaktan soğutuyor dediğim gibi sadece çözünürlük yükselterek düzeltebildim onda da ciddi oranda drop giriyor zevk vermiyor yani ne yapacağımı bilmiyorum daha önceden bu tarz oyunlar oynamadığım için gözüme batmıyordu ama böyle yüksek grafikli veya optimize olmayan oyunlarda çok sıkıntı çıkarmaya başladı.

Yaradı hocam son dediğiniz, sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı