Steam PUBG lobiye çok geç dönüyor

ranqliuM

Hectopat
Yer
Rusya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
-PC-
MB=> Asus Prime A320M-R AM4 3000MHz Motherboard
RAM=> 8x1 HyperX Savage 2133MHz -- 8x1 HyperX Fury 2400MHz
GPU=> GigaByte WINDFORCE GeForce GTX 1060
CPU=> AMD Ryzen 5 2600 3.9GHz 6c/12t 19MB
PSU=> ZALMAN 600W 80+
HDD=> Seagate 1TB SATA3 64mb/s
SSD=> Samsung 860 Evo 256GB

Monitor=> AOC 24" 144Hz 1ms
Kulaklık=> Rampage SN RW1 7.1
Klavye=> Rampage Titan K9
Mouse=> Logitech G300s (GIGACHAD)
MousePad=> Razer 90x40
Hoparlörler=> Philips
PUBG de maç bittikten veya öldükten sonra lobiye 1dk da falan dönüyorum. 1 hafta kadar önce yoktu daha yeni olmaya başladı sinir ediyor maç bittikten sonra normalde initializing yazıp bağlanıyor diyordu 3 4 sn de lobiye dönüyordum şimdi böyle. Not = PUBG SSD'ye kurulu ve internetim bayağı iyi (100Mbps) yani sorun internette veya depolamada değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
PUBG de maç bittikten veya öldükten sonra lobiye 1dk da falan dönüyorum. 1 hafta kadar önce yoktu daha yeni olmaya başladı sinir ediyor maç bittikten sonra normalde initializing yazıp bağlanıyor diyordu 3 4 sn de lobiye dönüyordum şimdi böyle. Not = PUBG SSD'ye kurulu ve internetim bayağı iyi (100Mbps) yani sorun internette veya depolamada değil.
işlemci ısınıp yavaşlıyor olabilir bendede aynısı lolde oluyordu bi kaç maç sonra lobi donuyordu fanını bi kontrol et temizle işlemci macunu kuruduysa yenile sorun büyük ihtimalle geçer

İşlemci ısınıp yavaşlıyor olabilir bende de aynısı LoL'de oluyordu birkaç maç sonra lobi donuyordu fanını bir kontrol et temizle işlemci macunu kuruduysa yenile sorun büyük ihtimalle geçer.

İşlemci maksimum 55 60 derece hiç sorunu yok dediğim gibi daha yeni başladı PUBG'ye girdikten bir süre sonra falan olmuyor direk ilk maçtan itibaren oluyor biraz garip bir olay yani.

İşlemci maksimum 55 60 derece hiç sorunu yok dediğim gibi daha yeni başladı PUBG'ye girdikten bir süre sonra falan olmuyor direk ilk maçtan itibaren oluyor biraz garip bir olay yani.
yukardada söylendiği gibi oyundanda kaynaklanıyor olabilir silip geri yüklemeyi dene bide driverlerini güncelle

Yukarıdada söylendiği gibi oyundan da kaynaklanıyor olabilir silip geri yüklemeyi dene bir de sürücülerini güncelle.

Onları da denedim muhtemelen oyundan kaynaklanıyor Update'ler ile fixlenir umarım böyle olmayacak her maç sonu 1 2 dk bekliyorum lobi için.

Tamamem PUBG pardon bug-g ile alakalı bir durum. Bende de aynı sorun var. SSD 7000MBPS internet 1000GBPS ama PUBG 60sn lobi.

Konudan ayrı o internet ne abi sjkdhfgjksdghjkfdsjk uzaydamı yaşıyon :) 1Gbps olmasın o 1000MBPS'dir :)

Merhabalar sorunu çözdünüzmü acaba aynı sorunu yaşamaktayım

Geri
Yukarı