Steam PUBG Oyun Arkadaşı Arıyorum

IBO.

Hectopat
Daha fazla  
Çevremdeki yakın arkadaşlarımın düşük seviye sistemleri olduğu için düşük FPS değerleri alıyorlar ve haliyle PUBG oynamak istemiyorlar. Ben de bir süreden sonra solo oynamaktan sıkılıyorum. Duo ya da fazla kişi olursa squad olarak beraber PUBG oynamak isteyen olursa aşağıya steam linkimi bırakıyorum. İyi forumlar. :)
NOT: Bu arada FPS oyun geçmişi olan birisiyim. CS:GO'da 2200 saatim var onun haricinde 1.5'den beri oynarım CS'yi. PUBG'de de 320 saatim bulunuyor.

Beni de ekler misiniz ? 🥰

Çevremdeki yakın arkadaşlarımın düşük seviye sistemleri olduğu için düşük FPS değerleri alıyorlar ve haliyle PUBG oynamak istemiyorlar. Ben de bir süreden sonra solo oynamaktan sıkılıyorum. Duo ya da fazla kişi olursa squad olarak beraber PUBG oynamak isteyen olursa aşağıya steam linkimi bırakıyorum. İyi forumlar. :)
NOT: Bu arada FPS oyun geçmişi olan birisiyim. CS:GO'da 2200 saatim var onun haricinde 1.5'den beri oynarım CS'yi. PUBG'de de 320 saatim bulunuyor.

Bende gönderdim hocam benide eklermisiniz.

istek attım. bende fpste fena sayılmam ama pubg ye bi türlü alışamadım. bir adam vuramadan bile oyun bitiyor tekrar baştan başla hazırlık süresi felan derken çok zaman geçiyor sıkılıyorum. sizlerle beraber oynayarak kendimi oyunda geliştirme fırsatı elde etmek istiyorum. daha önce pubg emülatör versiyonunu oynamıştım az 1.likler elde etmedim tabi hileler çoğalınca artık bakmıyorum.

Geri
Yukarı