Steam PUBG şüpheli oyun sebebiyle oyundan atıyor

DeViLsGuNs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Oyuna 1 hafta kadar süre girmedim. Sonrasında güncellemeyi yapıp girdiğimde başlıktaki sebepten oyundan atmaya başladı. Oyun dosyalarını doğruladım kâr etmedi. Oyunu sildim yükledim fayda etmedi. Hala eklediğim fotodaki hatayı veriyor. Ne yapmam gerekiyor, sorunu yaşayan var mı?

Not: Faredeki mikra dahil hiçbir hileyi kullanmadım.

Dosya Ekleri

• oyundan atma.jpg
    oyundan atma.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 104
Cevaplar için teşekkürler. CCleaner gibi bir uygulama kullanmıyorum. Yıllardır aynı bilgisayarda aynı programlar kurulu iken oynadığım oyun sorun yaratmaya başladı.
Aradan sonra oyun başlarken BattlEye açılmaya çalışmıştı sanırım, bu ne idüğü belirsiz şey deyip kapamıştım sanırım. Ya da yükleniyordu tam anlamadım, hatırlamıyorum. Nette bulup indiremiyorum mereti.
BattlEye klasörünü arattım ama bulamıyorum. Bilne varsa yerini söyleyebilir mi?
Şimdi görev yöneticisine baktım, BattlEye arkada çalışmasına rağmen aynı hatadan atıyor. BattlEye dosyasını silip sonra oyun dosyalarını doğrulayacağım bakalım ne olacak.
Aynı durum Company of hereos 2 oyununda da olmaya bşaladı...çare olabilecek biri yok mu?
Sorun internet sağlayıcısındaymış. TTNET'ten TurkNet'e geçiş tamamlandıktan sonra sorun çözüldü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı