Steam PUBG tekrar oynanır mı?

a brad

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar önceden Steam PUBG'yi paralı almıştım ve 350 saate yakın bir oynama sürem var ve oyuna tekrar başlasam mı diye düşündüm. Sizce hala oyun oynanılabilir bir halde mi? Ya da oyunu tekrar oynamaya başlamak doğru olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar önceden Steam PUBG'yi paralı almıştım ve 350 saate yakın bir oynama sürem var ve oyuna tekrar başlasam mı diye düşündüm. Sizce hala oyun oynanılabilir bir halde mi? Ya da oyunu tekrar oynamaya başlamak doğru olur mu sizce?

Bence oynanır. Bende sizin gibi paralı almıştım PUBG Plus üyeliğimiz var zamanında ücretli alanlar olarak. Güzel oyun da bir süre sonra çok bayıyor ha bire aynı şeyler vs.

Bence oynanamaz zira 2017-2018 arasındaki hype'ını büyük ölçüde kaybetti... Önü açık ve istese çok iyi ilerleyebilecek bir yapımdı ancak bunu next level'a taşımak yerine skin kutu vb. micro transaction şeylerden köşeyi dönmeyi hedefledi firma... Sonuç ? azalarak söndü. Keşke bu oyun pik döneminde sandbox base vb. şeyler kurmalı modlar/alternatif seçenekler sunabilseydi... ama beceremedi. O zamanlar oyunun geliştirici ekibinde yer alan bir Türk ile kontakt halindeydim. Ona en basitinden kullanıcılar için nickname change gibi şeylerin gelmesini tavsiye etmiştim. ''Bunu düşünüyoruz'' demişti ve bunun gelmesi yaklaşık 2 yıl sürmüştü... Yavaş ilerledi... Kendini yenileyemedi... Battle Royale asla ve asla acı ama gerçek en kötü fps deneyimi olacak olan CS:GO'yu bile bence geçemedi... Sonuç ? Optimizasyonu beta sürecine göre daha da berbat olan bir oyun... Elbette oyun ölü değil. Hala oynayanı var. Ancak şu saatten sonra ciddi manada zaman ayırılır mı ? Hayır.

Yeni konular

Geri
Yukarı