Steam R6 Oyunu silip yeniden yüklemeye çalışıyor

ubiquitous

Gigapat
İyi geceler. Dün R6 almıştım. Bugün ise indirip oynayacaktım ama Steam oyun indikten sonra dosyaları silip yeniden oyunu indirmeye çalışıyor güncelleme gösterip. Niye böyle yapıyor? Yardımlarınızı bekliyorum.

Ekran Görüntüsü (67).png
İndirmeler kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz?
Buyrun.

Hocam ben hiç kendi kendine silinen Steam oyununa denk gelmedim. Steam tarafından silindiğine emin misiniz? Virüs yemiş veya veri kaybı yaşamış olabilir misiniz? Tekrardan indirmek dışında başka çareniz yok gibi gözüküyor ama aklınızdaki soru "tekrar yaşayacak mıyım?" olacaktır, şu anlık ona benim de cevabım yok.

Hocam ben hiç kendi kendine silinen Steam oyununa denk gelmedim. Steam tarafından silindiğine emin misiniz? Virüs yemiş veya veri kaybı yaşamış olabilir misiniz? Tekrardan indirmek dışında başka çareniz yok gibi gözüküyor ama aklınızdaki soru "tekrar yaşayacak mıyım?" olacaktır, şu anlık ona benim de cevabım yok.
Antivirüs tarafından veya virüs tarafından oyun silinse oyunun dosyaları Steamapps içindeki temp klasöründe çıkmaz. Yanlış mıyım?

Valla istediğin şeyle sil illa kalıntı kalıyor. Yüksek ihtimalle virüs yemişsin, böyle bir şeyi ilk defa görüyorum.
Yahu virüs yesem diğer oyunlarımda silinir. PC Kaspersky ile korunuyor.
Oyunun özelliklerine gelip "Oyun Dosyalarının Bütünlüğünü" doğrulaya tıkla belki çözülebilir.
Denedim maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı