Steam Rampage V900-S seti görmüyor

yagizzeness

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Depolama: Kingston NV1 SNVS/500G 500 GB M.2 2280 NVMe SSD + Kioxia Exceria LTC10Z960GG8 Sata 3.0 2.5" 960 GB SSD

İşlemci: AMD Ryzen 5 5500

Ekran kartı: XFX RX 6600

RAM: 16 GB

Anakart: MSI A520M PRO

Kasa: XIGMATEK GRIP 4x120mm RAINBOW FANLI X-POWER 600W 80PLUS MESH PANEL GAMING KASA

monitor : ASUS 24" VG248QG

Klavye : INCA OPHİRA IKG-444

Mouse : ROG Gladius II Wireless

Kulaklık : HyperX Cloud II
Arkadaşlar selam, Rampage V900 s direksiyon setim var. Steam setimi görmüyor ve bu yüzden Forza Horizon 4 oynayamıyorum. Drever kurulu her şey kurulu fakat olmuyor. Mode tuşuna bas diyorlar basıyorum yine algılamıyor. Çözümü bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum. Bütün hevesim kırıldı.

Rampage çoğu oyunda desteklenmiyor buna forza da dahil. Keşke almasaydınız.
Ek: desteklense de gamepad olarak görünür.

Rampage çoğu oyunda desteklenmiyor buna Forza da dahil. Keşke almasaydınız.
Ek: Desteklense de gamepad olarak görünür.
https://www.technopat.net/sosya [QU...-direksiyon-setleri-neden-alinmamali.2075833/
Ya yapacak bir şey yok maalesef...bazı kişilerin oynadığını gördüm ona istinaden sordum. Bu arada dediklerinize harfi harfine katılıyorum bunu yapan kişiler bile eminim ki tam olarak nasıl çalıştığını vs bilmiyordur.

Ya yapacak bir şey yok maalesef...bazı kişilerin oynadığını gördüm ona istinaden sordum. Bu arada dediklerinize harfi harfine katılıyorum bunu yapan kişiler bile eminim ki tam olarak nasıl çalıştığını vs bilmiyordur.
Youtube videolarının çoğu sponsorluk alıyor maalesef ve sponsorlu içerik uyarısı olmadan yayımlanıyor bu tüketiciyi yanıltıcı bir durum. Bunla ilgili yaptırım da yok.

2.elden satıp kendinize 2.el bi DFGT(Driving Force GT) alın derim. Mükemmel bir direksiyon tam f/p ayrıca force feedback te var. Bende benim eskiyi satıp DFGT alacağım fiyatı 3-4 bin TL arasında değişiyor.

2.elden satıp kendinize 2.el bir DFGT(Driving Force GT) alın derim. Mükemmel bir direksiyon tam F/P ayrıca Force feedback te var. Bende benim eskiyi satıp DFGT alacağım fiyatı 3-4 bin TL arasında değişiyor.

DFGT fiyatları nasıl? Bir bilginiz var mı?

3-4 bin TL söylediğim gibi.(2.el) sıfırı 6-7 bin olması lazım.

Gaza getirdiniz beni satışa koydum Rampage'i inşallah güzelde bulabilirsek bir DFGT.

Yeni konular

Geri
Yukarı