Steam Random Key Çekilişi

Katıldım Hocam konuyla alakasız ama gereksiz hesaplarınızı nereden bulup da siliyordunuz? Yani maile kayıtlı olan hesapları vs. görme yolu var mı acaba?
Google hesabımdan kaydedilmiş şifrelere baktım. Oradaki siteleri bulup silmeye başladım. Yalnız bayağı zormuş. Hesabı sildirtmeyeni var, destek bölümünde süründüreni var veya direkt kapanan siteler var. Eğer yapmayı düşünüyorsanız kolay gelsin diyorum şimdiden.

Selamlar. Bugün gereksiz hesaplarımı silerken GameSatış hesabım olduğunu gördüm. Ve birkaç lira bakiyem varmış. Çekiliş yaparım diyerek random key satın aldım. Bir tane bronz, bir tane Gold var.

Olayı uzatmaya gerek yok, konu açıldıktan yarım saat sonra sonlandıracağım. Kazananlarla Discord üzerinden iletişim kuracağım. Herkese bol şans.

Katıldım.

Selamlar. Bugün gereksiz hesaplarımı silerken GameSatış hesabım olduğunu gördüm. Ve birkaç lira bakiyem varmış. Çekiliş yaparım diyerek random key satın aldım. Bir tane bronz, bir tane gold var.

Olayı uzatmaya gerek yok, konu açıldıktan yarım saat sonra sonlandıracağım. Kazananlarla Discord üzerinden iletişim kuracağım. Herkese bol şans.
Katıldım.

Geri
Yukarı