Steam Rapmage V900-S seti görmüyor

Yasir Andicani

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bende Rampage v900-S direksiyon seti var. Steam üzerinde Xbox Kontrolcüsü olarak görüyor ama hiçbir tuşu algılamıyor. Mesela Steam Geniş Ekrandayken yön okları ile ilerlemiyor ve direksiyonu sağa-sola çevirdiğimde algılamıyor. Daha dün normal çalışıyordu. Sanırım ayarlarda bi hata yapmış olabilirim :). Steam'de kontrolcü ayarlarını sıfırlama vb. gibi bir şey var mı? Bu sorunu çözen/çözebilen var mı?

Rampage V900 seti o kadar lanet bir setki adamlar en son piyasa degeri 2000 olan bir urun piyasaya suruyorlar ama ne bir app var nede dogru duzgun bir yapilandirmasi . Sadece euro truck da duzgun calisiyor . Bence yeni aldiysan direk iade et

Rampage V900 seti o kadar lanet bir setki adamlar en son piyasa degeri 2000 olan bir urun piyasaya suruyorlar ama ne bir app var nede dogru duzgun bir yapilandirmasi . Sadece euro truck da duzgun calisiyor . Bence yeni aldiysan direk iade et
Aslında fiyatına göre iyi bir ürün. Sürücü kaldırdım ve tekrar indirdim. Sorun düzeldi. Dirt 5 oynuyorum ve gayet iyi çalışıyor:)

Geri
Yukarı