Steam remote play "ana bilgisayar meşgulken girdi geçici olarak hizmet dışıdır" hatası

ditred

Femtopat
Steam remote play ile FC 24'e davet ettiğim kişiler bu uyarıyı alıyor, üç farklı kişi ile denedim. Witcher 3 veya Knight squads 2 için davet attığımda direk bağlanabiliyorlar.
* FC 24 için güvenlik duvarında genel ve özel ağlar için izin verdim.
* Steam arayüzü etkinken veya değilken sonuç değişmedi.
* EA App genel ve özel ağlar için izinli.
* Steam son sürüm ve beta sürümünü ayrı ayrı denedim sonuç aynı, sonunda yine betasız sürüme döndüm.
* Daveti hem link olarak hem arayüzden direk olarak attım durum aynı.
* Onlara ses geliyor, bağlandıklarını görebiliyorum, oyun içinde kontrolcüleri görünüyor fakat ekranda sadece uyarı görüyorlar, Shift+Tab, Alt+Tab, Windows tuşu bunlara basmak bir şey değiştirmiyor.
* Steam ayarlarında donanım video kod çözme etkin veya değil sonuç yine değişmedi.
Çözümü bilen, önerisi, fikri, tahmini olanlar yardımcı olursa sevinirim.

Problemimi çözdüm.Gamepass ile oynadığım ea oyunlarında gamepad kullanabilmek için ea desktop app ı steam dışı oyun olarak kütüphaneye eklemiştim,ea uygulamasını steam üzerinden çalıştırıyordum.Fc 24 e girmeden önce ea uygulamasını steamden çalıştırırsam,remote play e davet ettiğim kişilerin ekranında bu uyarı oluyor.Fc 24 e direk girince normal bir şekilde oyuna katılabildiler.Bu çözüldüyü nasıl ne yapıyoruz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı