Steam Remote Play nedir?

ardarda13

Hectopat
Daha fazla  
Tam olarak ne oluyor anlamadım. Bir oyun bende varsa ve Remote Play özelliği varsa arkadaşımla beraber oynayabiliyor muyuz? Yoksa başka bir şey mi bu Remote Play?

Anasayfa'ya koymuşlar ne olduğunu.

1616745969793.png

1616745921537.png

Telefona steam link uygulamasını indirirsen oyunları telefondan oynayabilirsin o işe yarar. Telefon üzerinde game pad gibi tuşlar çıkıyo o şekilde oynayabiliyosun, ama gamepadi her oyun desteklemiyo.

Böyle ifade etmek Yanlış. Oyun aynı anda bilgisayardaki hesapta açık oluyor ve başka bir hesap aracılığı ile Steam Remote Play kullanılıyor.
Remote play ve remote play together farklı şeyler. Remote play telefona vesaire bağlanmanızı sağlar, together ise farklı hesapla birlikte oynamanızı.

Böyle ifade etmek Yanlış. Oyun aynı anda bilgisayardaki hesapta açık oluyor ve başka bir hesap aracılığı ile Steam Remote Play kullanılıyor.
Arkadaşın bahsettiği şey farklı başka bi hesap değil. Oyun PC' de çalışıyo telefona görüntü aktarıyo ve telefon üzerinde tuşlar var onlara basarak oynuyosun. Aynı ağa bağlı olman gerekiyo bu özellik için.

Arkadaşın bahsettiği şey farklı başka bir hesap değil. Oyun PC'de çalışıyor telefona görüntü aktarıyor ve telefon üzerinde tuşlar var onlara basarak oynuyorsun. Aynı ağa bağlı olman gerekiyor bu özellik için.

Ben together özelliğini kastetmiştim.

Remote play ve remote play together farklı şeyler. Remote play telefona vesaire bağlanmanızı sağlar, together ise farklı hesapla birlikte oynamanızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı