Çözüldü Steam +rep nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Pozitif bir anlam içerir. Örneğin:

Ticari anlamı: Referansım, gayet güvenilir biri takas veya satış yapacaksanız içiniz rahat olsun.

Oyun anlamı: Yetenekli oyuncu, takımınıza rahatlıkla alabilirsiniz.

Başka anlamları da olabilir, sevdiğiniz birine de yazabilirsiniz. Tek bir kalıba sığdıramayız.
Eskiden forumlarda da vardı. Belki bazılarında hâlâ vardır. Millet birbirlerine +Rep veya -Rep puanı verirlerdi. Verilen Rep puanı senin Rep verme gücünü de etkilerdi ve profilinde herkes tarafından görülürdü. Özellikle vBulletin forumlarında vardı bu özellik.

CS:GO oyununda güven faktörünü iyileştiriyor diye biliyorum.

Son düzenleme:
Genelde hiçbir şey ifade etmez. En çok da dolandırıcılar tarafından kullanılır. Steam'deki +rep yorumlarına güvenerek kimseyle takas yapmayın.

Güven faktörü iyileştiriyor diye biliyorum.

Tamamen hikaye. Önüne gelen zaten profile +rep yorumu bırakıyor. Bu neden güven faktörünü etkilesin ki?

Tamamen hikaye. Önüne gelen zaten profile +rep yorumu bırakıyor. Bu neden güven faktörünü etkilesin ki?
CS:GO oyununda* yazmayı unutmuşum hocam. Kesin bilgi mi bilmem ama steam arkadaşınızın fazla olması, steam yorumları vb. falan etkiliyor diye okudum bir çok yerde.

okudum birçok yerde.

Kullanıcıların uydurduğu bir şey. Valve tarafından ise verilen bir bilgi yok.

Valve, Steam profiline sahte veya botlar tarafından yorumlar yapılacağını biliyor. Bu yüzden de böyle bir şeyi güven faktörüne dahil edeceklerini hiç sanmıyorum.

Ayrıca 40 levelli hesapların yorum yapması iyi, VAC yasağı almış hesapların yorum yapması kötü gibi bilgilerin hiçbir dayanağı yok. Uydurmasyon bilgiler.

Oyun içi övgüleri de bot hesaplarla yapanlar var fakat güven faktörüne etki ediyor yalnız.

Valve, Steam profiline sahte veya botlar tarafından yorumlar yapılacağını biliyor. Bu yüzden de böyle bir şeyi güven faktörüne dahil edeceklerini hiç sanmıyorum.
Burada botlardan veya sahte hesaplardan bahsetmiyoruz zaten. Normal yorumlar etkiliyor olabilir. Ortada net birşey yok iken net konuşmak doğru olmaz.

Haklısınız hocam. Ben üstteki arkadaşa sinirlenip size patladım.

Artı -1 Eksi
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…