Steam nedir?

Cr Oyuncusu

Centipat
Makaleler
2
Yer
Türkiye
Selamünaleyküm hayırlı akşamlar diliyorum hepinize. Technopat'ta Steam diye bir konular açılıyor nedir bu Steam bildiğime göre oyun satışı yapan bir yer ama siz bilgilendirirseniz sevinirim. Mesela oyun falan alsak masaüstünemi iniyor, illada uygulamayı açıpmı oynamak lazım bir de fiyatlar nasıl?

Dalga geçmeyin böyle şeyleri pek bilmemde.(genelde PC için oyun alışverişlerimi Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden dijital olarak yaparım )

Steam sadece bir oyun mağazası değildir.
İçinde fotoğraf, video paylaşabileceğiniz bir bölümde vardır bu da bu yüzden Steam'ı bir sosyal medya gibi bir yere de dönüştürüyor. Bu yüzden Steam hesabı satılmamasını öneriyorum çünkü sattığıniz kişi kotü içerikler paylaşabilir ve sizin başınız ağrır.

Selamünaleyküm hayırlı akşamlar diliyorum hepinize. Technopat'ta Steam diye bir konular açılıyor nedir bu Steam bildiğime göre oyun satışı yapan bir yer ama siz bilgilendirirseniz sevinirim. Mesela oyun falan alsak masaüstünemi iniyor, illada uygulamayı açıpmı oynamak lazım bir de fiyatlar nasıl?

Dalga geçmeyin böyle şeyleri pek bilmemde.(genelde PC için oyun alışverişlerimi Hepsiburada Trendyol gibi sitelerden dijital olarak yaparım )
Trendyol'da pc oyunu mu var?
Nasıl oluyo?
Zaten arkadaşlar anlatmış Steam'i.

Yeni konular

Geri
Yukarı