Steam Rus Keyini Nasıl Aktif Edebilirim?

Şu an oyunu aktif ettim ama sadece VPN ile oyuna giriş yapabiliyorum. Başka bir forumda okuduğum kadarıyla 3 ay sonra VPN'siz giriş yapılabiliyormuş doğrunun bu?

Hocam keyi nasıl aktif ettiniz? Aynı durumu bizzat bende yaşıyorum hangi VPN nasıl aktif ettiniz? Detaylı yazabilir misiniz?
Şuan oyunu aktif ettim ama sadece vpn ile oyuna giriş yapabiliyorum. Başka bir forumda okuduğum kadarıyla 3 ay sonra vpnsiz giriş yapılabiliyormuş doğrunun bu?
Hocam nasıl aktif ettiniz aynı durumu bizzat bende yaşıyorum hangi vpn nasıl aktif ettiniz detaylı yazabilir misiniz teşekkürler

Hocam keyi nasıl aktif ettiniz? Aynı durumu bizzat bende yaşıyorum hangi VPN nasıl aktif ettiniz? Detaylı yazabilir misiniz?

Hocam nasıl aktif ettiniz aynı durumu bizzat bende yaşıyorum hangi vpn nasıl aktif ettiniz detaylı yazabilir misiniz teşekkürler
Önceden bölge değiştirmek yetiyordu. Artık baştan beri Rusya bölgesinde bulunan bir hesap acmadigin sürece anahtarı giremiyorsun. VPN ile oynamama gerek yok. Keyi girince bölgeyi değiştir.

Başkan ben olayı anlamadım. Şimdi benim Steam profilimdeki ülke yer falan değiştirme yerinden mi yapıyoruz bunu nasıl bir hesap açma birazcık açarsan sevinirim F1 2012 almıştım bende 6 aydır aktifleştiremedim.

Başkan ben olayı anlamadım. Şimdi benim Steam profilimdeki ülke yer falan değiştirme yerinden mi yapıyoruz bunu nasıl bir hesap açma birazcık açarsan sevinirim F1 2012 almıştım bende 6 aydır aktifleştiremedim.
Rusya bölgesinde açılan yeni bir hesap açman gerekiyor. Rusya VPN kullanman şart, anahtarı ekledikten sonra VPN kullanmana gerek yok.

Rusya bölgesinde açılan yeni bir hesap açman gerekiyor. Rusya VPN kullanman şart, anahtarı ekledikten sonra VPN kullanmana gerek yok

Hocam yine olmadı. Yeni hesap açtım falan olmadı. Gmail TR'de açıldı diye mi olmadı yoksa mobilden yapıyorum diye mi? Anlamadım gitti. Hesaba bağlı Gmail TR'de ancak bölgeyi Rusya seçtim hesabı açarken VPN kullanmadım. Şimdi yükleyip denediğim VPN adı: Russia VPN. Google hesabınıda mı Rusya'da seçeyim?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230315_214133_Chrome.jpg
    Screenshot_20230315_214133_Chrome.jpg
    101 KB · Görüntüleme: 11
Hocam yine olmadı. Yeni hesap açtım falan olmadı. Gmail TR'de açıldı diye mi olmadı yoksa mobilden yapıyorum diye mi? Anlamadım gitti. Hesaba bağlı Gmail TR'de ancak bölgeyi Rusya seçtim hesabı açarken VPN kullanmadım. Şimdi yükleyip denediğim VPN adı: Russia VPN. Google hesabınıda mı Rusya'da seçeyim?
Rusya VPN kurun, VPN aktifken Rusya bölgeli bir hesap açın ve kodu girin. Olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı