Steam Rust oyun iadesine geri dönüş yapmıyor

ilovepattis

Centipat
Fotoğrafta da görüldüğü üzere 28 Haziran tarihinde Steam'den Rust oyununu satın aldım yaz indirimleri sayesinde.
Oyunu yükledim 10 dakika bir baktım nasıl bir şey diye ancak çok fazla oyun içi yüklemeleri olduğunu fark ettim.
İnternetim de biraz yavaş olduğu için uğraşmak istemedim ve iade etme kararı aldım, ancak 28 Haziran'da Papara kartıma iade istedim. Onaylanmayınca 2 gün sonra iptal edip Steam cüzdanı seçtim. Bugün tekrar baktım tekrar onaylandığını görmedim iptal edip tekrar iade talebine başvurdum ama hala onaylanmıyor. Aynı oyunu bir arkadaşımla almıştık o da iade etti ve iade talebinden 30dk sonra onaylandı 2gün sonra da parası cüzdanına geldi. Benim 2 saat ve 14 gün kuralını geçmemesine rağmen bile onaylanmadı. Oyunu aldığım aynı gün 2 oyun daha alıp onları da iade ettim ama onlar onaylandı ne yapacağım?
(Uzun oldu kusura bakmayın)

2.PNG

Dosya Ekleri

• 2.PNG
    2.PNG
    221,6 KB · Görüntüleme: 49
  • 111.PNG
    111.PNG
    178,5 KB · Görüntüleme: 49
Biraz bekleyin onaylanır. Diğer oyunları iade ettiğiniz için bekletiyordur.

Benim bir ara 3 gün sürmüştü onaylanması.

Fotoğrafta da görüldüğü üzere 28 Haziran tarihinde Steam'den Rust oyununu satın aldım yaz indirimleri sayesinde.
Oyunu yükledim 10 dakika bir baktım nasıl bir şey diye ancak çok fazla oyun içi yüklemeleri olduğunu fark ettim.
İnternetim de biraz yavaş olduğu için uğraşmak istemedim ve iade etme kararı aldım, ancak 28 Haziran'da Papara kartıma iade istedim. Onaylanmayınca 2 gün sonra iptal edip Steam cüzdanı seçtim. Bugün tekrar baktım tekrar onaylandığını görmedim iptal edip tekrar iade talebine başvurdum ama hala onaylanmıyor. Aynı oyunu bir arkadaşımla almıştık o da iade etti ve iade talebinden 30dk sonra onaylandı 2gün sonra da parası cüzdanına geldi. Benim 2 saat ve 14 gün kuralını geçmemesine rağmen bile onaylanmadı. Oyunu aldığım aynı gün 2 oyun daha alıp onları da iade ettim ama onlar onaylandı ne yapacağım?

Eki Görüntüle 1438927

1 hafta içinde onaylanıyor diye biliyorum biraz sabredin hocam.

5 günde 4 kez iade talebinde bulunup, 1 kez iptal etmişsiniz. Biraz sabırlı olun lütfen, Steam hesabınızı inceliyor olabilir.

Eki Görüntüle 1438927

Steam desteğe bildirin durumu mutlaka ilgilenirler. Çok fazla üst üste iade talebindede bulunmayın hesabınız kısıtlama alabilir.

Steam desteğe mesaj attım zaten de normalde 2-3 ayda bir oyun alırım ben de Gmail falan da gelmiyor o biraz gerdi beni 154TL fazla para.

Hocam rahat olun illaki iadeniz kabul edilecek. Oyunu 2 saatten fazla oynamadıysanız ve alalı 1 haftayı geçmediyse rahat olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı