Steam - Rust Oyununu "Gift" Olarak Yollama

mfurkanerol

Hectopat
:D Merhaba, ben Rust oyununu çok istemekteyim. Şu anda Steam'deki tek oyunum (Paralı olarak) Counter Strike: Global Offensive. Ben Rust'ı uzun zamandan beri istemekteyim. Eğer aranızda bana gift olarak (Hediye olarak) yollayabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim. (Sadece hayrına. Para karşılığına değil) Biliyorum şimdi "Salak adam sana niye bedava yollasın?" diyorsunuz. Fakat bazı kişiler 2 - 3 tane alıyor (Bazı yabancılar özellikle) ve hayrına başkalarına gift olarak veriyor. Eğer Rust'ı bedavaya, gift olarak yollayacak olan biri varsa hayır duamı da alır :D (Herkes dini işine katıyor, din ile insanların kandırıyor demeyin!) Çok minnettar olurum o arkadaşa.... Şimdiden teşekkürler.... (Aktivasyon kodu da olabilir :) (Vermek isteyen arkadaş aşşağıya "Ben verebilirim" yazsın :D Ben onla iletişime geçerim)

5 10 liralık bir oyun olsa tamamda 31 lira kardeşim bir çok kişinin bir günlük maaşı onun için çok umutlanma.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı