Steam satılık hesap için site önerisi

berke455

Decapat
Daha fazla  
Beyler Steam hesap satışı yapan bir site önerir misiniz? Yani insanların kendi hesaplarını sattığı siteler. Letgo gibi 2. el satış siteleri.

Beyler Steam hesap satışı yapan bir site önerir misiniz? Yani insanların kendi hesaplarını sattığı siteler. Letgo gibi 2. el satış siteleri.

Nasıl bir hesap arıyorsun dostum? Belki bizzat ben yardımcı olabilirim. Onun dışında İtemsatış, Gamemarkt gibi sitelere göz atabilirsin.

Nasıl bir hesap arıyorsun dostum? Belki bizzat ben yardımcı olabilirim. Onun dışında itemsatış, gamemarkt gibi sitelere göz atabilirsin.

Kanka içinde bayağı oyun olsun ama özellikle Tom Clancy's Rainbow Six: Siege falan olursa iyi olur yani mainlik hesap arıyorum bir de itemsatış güvenilir mi ki.
GameSatış. İstersen buradan da satabilirsin.

Yok ben alacağım.

Kanka içinde bayağı oyun olsun ama özellikle Tom Clancy's Rainbow Six: Siege falan olursa iyi olur yani mainlik hesap arıyorum bir de itemsatış güvenilir mi ki.

Satın alıyorsun ardından para havuza düşüyor. Satıcı maili ile video kaydı alırken sana teslim eder. Sende video kaydı alırsın hesabın çalıştığına veya çalışmadığına dair. Son olarak da hesabı alınca 24 saat içinde aldığını onaylayınca para karşı tarafa geçer. Mantığı iyi bence 2-3 alışveriş yaptım sıkıntı çıkmadı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı