Çözüldü Steam Satın Alım Süresi 14 Günü Geçen Oyunları İade Etmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

16986

Megapat
Makaleler
7
Arkadaşlar merhaba. Steam'imde hiç oynamadığım fakat indirimdeyken aldığım oyunları iade edip CS:GO'ya skin almak istiyorum. Fakat bu oyunların süresi 2 haftayı geçti. Bu oyunları iade etmenin bir yolu var mı?

İade etmeyi denediniz mi? Denediyseniz ve olmadıysa yapacak bir şey yok. Denemediyseniz bunun başka bir yöntemi yok zaten. Sanmıyorum kabul edeceklerini.

Maalesef. Bu kurallarda Steam oldukça katı. 2 saati birazcık geçse veya 14 gün üzerinden az bir zaman geçse bile pek sanmıyorum kabul edeceklerini :(

Az önce 6 Ekim'de aldığım oyunu iade ettim. Bir de birkaç aylık oyunlar var onları da deneyip sonucu yazarım.

Az önce 6 Ekim'de aldığım oyunu iade ettim. Bir de birkaç aylık oyunlar var onları da deneyip sonucu yazarım.
Birkaç aylık oyunların işe yarayacağını pek sanmıyorum fakat denemekte fayda var :)

Arkadaşlar malesef üzerinden aylar geçmiş oyunu kabul etmediler. Yapacak bir şey yok kütüphanede boş boş duracak. Satın alırken dediğim gibi belki bir ara oynarım. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı