Steam Satın alımın üzerinden 14 gün geçen oyun iade edilir mi?

WWxSunSet

Decapat
Meehaba arkadaşlar. Ben 4 Temmuz tarihinde God of War'u kütüphaneme ekledim fakat hiç sevmedim. 14 dakika oynama sürem var. İade talebini oluşturdum şu an da çok paraya ihtiyacım olduğunu yazdım. Sizce iadesi gerçekleşir mi?

Meehaba arkadaşlar. Ben 4 Temmuz tarihinde God of War'u kütüphaneme ekledim fakat hiç sevmedim. 14 dakika oynama sürem var. İade talebini oluşturdum şu an da çok paraya ihtiyacım olduğunu yazdım. Sizce iadesi gerçekleşir mi?
Sanmam.15 gün falan olunca kabul edilebiliyor ama 25gün fazla.

Gerceklesmeyebilir ama 14 dk oynayipda oyunu yargilamayin bence hocam.

25 gun cok fazla ben 2.2 saat oynadigim oyunu iade edebilmistim Steam biraz hata payı verebiliyor ama 25 gunde cok fazla hocam.

Kabul edileceğini sanmıyorum. 14 dakikada oyunu beğenip, beğenmeme kararına kimse itimat etmeyecektir. Sonuçta God Of War, bu kadar kısa sürede kendini belli etmez.

Steam'de çevrimdışı oyun oynadığında, oyunun süresi sayılmıyor. Bu sebeple bazen bu şekilde iade ediyorlar. 14 günü 1-2 gün geçse olabilir ama çok geçmiş. Oyunu çevrim dışı bitirip iade etmek istediğini düşünüp reddedeceklerini düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı